KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > piekarnie, cukiernie (212)

Adam Sowa - cukiernia i piekarnia*****

Firma zajmuje się produkcją pieczywa, ciast, ciastek. Zdjęcia wyrobów, adresy sklepów firmowych. Witryna także w języku angielskim i niemieckim.

http://www.sowa-cukiernia.com.pl/ - 6 Lut 2002

Bartex*****

Firma "BARTEX" opiera swoją działalność na handlu artykułami wykorzystywanymi do produkcji piekarsko-cukierniczej oraz produkcji makaronów i majonezów. Na stronie szczegóły oferty i dane kontaktowe.

http://www.bartex.net.pl/ - 12 Mar 2002

Firma Cukiernicza*****

Firma Cukiernicza "Solidarność" powstała 15 kwietnia 1952 r w Lublinie. Zajmuje się produkcją różnego rodzaju słodyczy: czekoladek, trufli, ciasteczek, bombonierek i wielu, wielu innych.

http://www.solidarnosc.pl/ - 17 Wrz 2003

JANZA Firma Piekarniczo - Cukiernicza - Królestwo Sękacza*****

Firma istnieje w Suwałkach od 1984 roku, specjalizuje się w wypiekach ciast, kremów, chlebów a przede wszystkim sękacza. Na stronach zaprezentowano historię firmy, wykaz asortymentu, osiągnięcia oraz informacje o Sękaczu.

http://www.janza.com.pl/ - 15 Lut 2000

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy "Kacper"*****

Strona zakładu zawiera informacje na temat historii piekarni, asortymentuofertySą tu produkowe asortymenty w bardzo wysokiej jakości!

http://www.piekarnia-kacper.pl/ - 29 Sie 2000

Amak Udane Wypieki****

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu, w którym znajduje się szeroki wybór akcesoriów cukierniczych. Proponujemy artykuły kuchenne oraz produkty spożywcze niezbędne podczas wypieków. Oferujemy również liczne dekoracje na ciasta. Zapraszamy!

http://udanewypieki.com.pl/ - 12 Gru 2017

Artystyczne Torty K.Gieryszewski****

Artystyczne torty to połączenie tradycji i nowoczesności. Chcąc kontynuować ponad 40 letnią tradycję rodzinną, a jednocześnie mając na uwadze zmieniające się trendy w cukiernictwie postanowiliśmy tworzyć wyjątkowe torty. Bazując na znakomitych walorach smakowych, sprawdzonych tradycyjnych recepturach dołożyliśmy wszelkich starań aby nasze torty zachwycały nie tylko smakiem ale i dekoracją. Nasz zespół to wyjątkowi ludzie. To artyści dla których praca jest pasją. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, realizujemy je z najwyższą starannością dbając o to aby każdy szczegół był wykonany perfekcyjnie. Artystyczne torty to uczta dla oka i podniebienia.

http://www.artystycznetorty.pl/ - 10 Lis 2011

Bakeres - piece, maszyny i urządzenia piekarnicze****

Na stronie prezentujemy piece, urządzenia i maszyny piekarnicze, które mamy w naszej ofercie sprzedażowej. Oprócz tego umieszczamy tam również zdjęcia z naszych realizacji.

http://www.bakeres.pl/ - 4 Mar 2014

Barbara Luijckx - czekolada belgijska, wiórki i dekoracje na tort****

Oferta firmy Barbara Luijckx została stworzona z myślą o profesjonalnych cukiernikach. W katalogu dostępnego asortymentu znajduje się, między innymi, belgijska czekolada, a także wiórki do dekoracji i inne ozdoby na tort.

http://www.barbara-luijckx.pl/ - 7 Lip 2016

Ciastka |Producent |Słodycze |Kraków****

Producent ciastek z Krakowa cukiernia ANJA ofeuje: słodkie ciastka, smaczne piszingery, mieszkanki ciastek, wafle. Ciastka dla hurtowni, sprawdź!

http://smaczneciastka.pl/ - 6 Lut 2013

Informacje dodatkowe