KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > potrawy błyskawiczne (32)

BESTFOODS Polska*****

Bestfoods jest jednym z największych koncernów spożywczych na świecie. Polska filia koncernu dostarcza na rynek ponad 180 produktów (majonez Hellmann's, zupy Knorr'a i inne). Witryna zawiera historię koncernu, wyniki finansowe, filozofia firmy.

http://www.bestfoods.pl/ - 6 Mar 2000

Bestfoods Polska*****

Strona informująca o historii, filozofii działania oraz wynikach dużej koncernu działającego w branży spożywczej. Znajdziemy również adresy kontaktowe i odnośniki do przedsiębiorstw wchodzących w skład koncernu.

http://www.amino.com.pl/ - 25 Lut 2000

Bestfoods Polska*****

Bestfoods Polska słynie z wyrobów marki: KNORR, HELLMANN'S i AMINO . Swoje produkty oferuje klientom na rynku detalicznym, jak i z branży gastronomicznej. Na stronach znajdują się informacje na temat historii firmy, filozofii działania i produktów.

http://www.amino.pl/ - 6 Mar 2000

Bestfoods Polska*****

Estetycznie przygotowana strona przedstawiająca filozofię działania firmy i jej udział w Polskim rynku spożywczym oraz historię firmy.

http://www.danie.pl/ - 21 Lip 2000

Oniega - wyroby spożywcze*****

Największy w krajach byłego WNP producent półproduktu do produkcji chipsów (pelletów). Producent dań błyskawicznych. Błyskawiczne puree ziemniaczane (kubki z termoodpornego plastyku, pakiety). Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.onega.by/ - 15 Kwi 2002

Opycha*****

Serwis firmy Bestfoods - w swobodnej formie przedstawia ofertę produktów spożywczych.

http://www.opycha.pl/ - 23 Lut 2001

Pastella*****

Pastella Lisner to pyszne pasty kanapkowe w wielu smakach. Pastella z łososia, z tuńczyka czy jajeczna to świetny pomysł na urozmaicenie śniadań i kolacji a także pyszna i pożywna przekąska w ciągu dnia.

http://www.pastella.pl/ - 13 Lip 2006

Samsmak Foods*****

Strona producenta branży spożywczej. Serwis przedstawia profil działalności firmy, oraz szczegółowy opis każdego produktu. Dodatkowo strona zawiera dział poświęcony akcjom promocyjnym.

http://www.samsmak.com.pl/ - 4 Sie 2001

Winiary - przepisy kulinarne*****

Na stronach znajdują się informacje o ofercie firmy, porady dotyczące zdrowego odżywiania, a także największa w sieci baza przepisów kulinarnych.

http://www.winiary.pl/ - 13 Paź 2010

Catering |Warszawa |Kanapki |Wesela |Obiady****

Smacznne kanapki do biura - specjalność firmy Gastrocenter. Obiady, koktaile, sałątki, przekąski dostarczamy na wesela w Warszawie. Obsługujemy przyjęcia okolicznościowe od A do Z.

http://www.gastrocenter.pl/ - 8 Sie 2013