KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > przyprawy, zioła (62)

Sekwens sp. z o.o.*****

"Korzystne i smaczne technologie dla przemysłu mięsnego". Strona producenta mieszanek przyprawowych, koncentratów naturalnych przypraw i preparatów białkowych.

http://www.sekwens.com.pl/ - 14 Mar 2000

Zielony Smok*****

Witryna promująca keczup Zielony Smok. Na stronie opis produktu, jego gastronomicznych zastosowań, a także gry i zabawy związane z wyrobem.

http://www.zielonysmok.pl/ - 1 Paź 2001

ABC Ziół - Swedeponic - przepisy kulinarne****

Strona firmy Swedeponic - producenta ziół i warzyw - na stronie zdrowa żywność - przepisy kulinarne z wykorzystaniem uprawianych ziół.

http://www.swedeponic.pl/ - 24 Wrz 2003

Ambasada Herbaty****

Miejsce stworzone dla miłośników aromatycznych napojów i ziół - Ambasada Herbaty! Oferujemy wyjątkowy bogaty wybór mieszanek do parzenia pochodzących z różnych zakątków świata.

http://www.ambasadaherbaty.pl/ - 17 Sty 2019

Artex - przyprawy****

Importujemy przyprawy naturalne: pieprz, ziele angielskie, cynamon, imbir; susze warzyw: marchew, pietruszka, seler, por, pasternak, czosnek, cebula; warzywa konserwowane: groszek, kukurydza, koncentrat pomidorowy. Prowadzimy sprzedaż hurtową. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.artex.gos.pl/ - 20 Gru 2001

ATEX - Kalisz****

Jeżeli szukasz czegokolwiek o ziołach, przyprawach lub bakaliach to trafiłeś na stronę producenta. Strony zawierają ofertę (ponad 50 pozycji) informacje o firmie i dane adresowe.

http://www.atex.pl/ - 24 Gru 2001

BELLAKO****

BELLAKO to producent przypraw dla przemysłu spożywczego i mięsnego. Przyprawy produkowane są wg własnych receptur w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Zabrzu.

http://www.bellako.com.pl/ - 24 Lis 2000

Bestfoods Polska****

Na stronie możan znaleźć między innymi ciekawe przepisy oraz informacje o firmie.

http://knorr.pl/ - 11 Sty 2002

BIO FOOD STORE - sklep ze zdrową żywnością****

Stacjonarny, jak i internetowy sklep ze zdrową żywnością, w którym znaleźć można takie produkty jak jagody Goji, czy nasiona Chia. Bio Food Store oferuje również olej kokosowy do smażenia, a także różnego rodzaju przyprawy.

http://www.twojaprzyprawa.pl/ - 4 Cze 2015

Centralna Nasienna w Białymstoku****

Serwis firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą materiału siewnego zbóż i ziemniaków. Na stronie informacje o działalności firmy i ofercie.

http://www.centralanasienna.com.pl/ - 13 Wrz 2001

Informacje dodatkowe