KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > przyprawy, zioła (60)

Suprema - herbata Pu-Erh, zaparzacze do herbaty****

Sklep zajmuje się dystrybucją herbaty Pu-Erh, Yerba Mate oraz Rooibos oraz kawy. W ofercie znaleźć można również zaparzacze, termometry, czajniki, filtry oraz zioła i przyprawy.

http://www.marketsuprema.pl/ - 15 Sie 2014

Włoskie artykuły spożywcze****

Importer włoskich artykułów spożywczych. Najwyższej jakości makarony, octy, oliwy, przyprawy, owoce morza, warzywa, sery, desery, kawa, wina, konfitury, produkty dla restauracji i cateringu.

http://www.northcoast.com.pl/ - 31 Sie 2004

ZAKŁAD PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH "ROWITA" S.C.****

Zakład specjalizuje się w produkcji (konfekcjonowaniu) przypraw, dodatków kuchennych oraz bakalii. Na stronie znajdziecie informacje o produktach, nowościach, promocjach i oddziałach Zakładu.

http://www.rowita.com.pl/ - 18 Kwi 2000

Zielarnia Warmińska - Oczyszczanie organizmu****

Od kosmetyków naturalnych, przez produkty spożywcze dla cukrzyków, po rozwiązania umożliwiające oczyszczenie organizmu. W Zielarni Warmińskiej można także znaleźć olejki eteryczne i książki.

http://www.zielarniawarminska.pl/ - 29 Lis 2018

Ziołowa Apteka - sklep zielarsko-medyczny****

Zioła są naszym naturalnym sojusznikiem w walce o młody wygląd i zdrowy organizm, dlatego warto uwzględnić je zarówno w codziennej diecie jak i pielęgnacji. Bogaty wybór ziołowych herbat, kropli, soków oraz kosmetyków znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.

http://www.ziolowa-apteka.pl/ - 28 Lis 2018

Andareks***

Firma o dużym doświadczeniu w branży technologii i środków funkcjonalnych dla przemysłu mięsnego; przyprawy naturalne, jelita naturalne, osłonki białkowe, mieszanki przyprawowe i inne dodatki uzupełniające.

http://www.andareks.pl/ - 22 Paź 2003

Bestfoods Polska Sp. z o.o.***

Witryna koncernu spożywczego Bestfoods. Na stronie historia firmy, filozofia działania, wyniki i informacje oraz linki do firm Knorr, Hellmann's, Amino.

http://www.obiad.com.pl/ - 31 Mar 2000

Carum Sp. J. Przyprawy, Bakalie, Zioła, Herbaty***

Sprzedaż i konfekcja: przyprawy, mieszanki przyprawowe, zioła, bakalie, koncentraty, przyprawy do grilla, przyprawy do kurczaka, tymianek, pieprz, pieprz ziarnisty, papryka ostra i słodka.

http://www.carum.pl/ - 28 Paź 2004

Darpol - producent mieszanek przyprawowych i środków funkcjonalnych***

P.P.H.U "DARPOL" jest polską firmą zajmującą się produkcją mieszanek przyprawowych i środków funkcjonalnych do przemysłu mięsnego

http://www.darpol.eu/ - 10 Maj 2007

Firma Handlowa NMR***

Strona producenta mieszanek przyprawowych. Znajdziesz tu informacje o firmie, jej ofertę oraz dane teleadresowe.

http://www.nmr.com.pl/ - 11 Maj 2001