KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > przyprawy, zioła (57)

LAY Gewuerze***

Serwis należy do firmy Lay Gewuerze znajdującej się na rynku od 1992 roku. Firma LAY zajmuje się dystrybucją artykułów zaopatrzeniowych dla przemysłu mięsnego. Sprzedaje: przyprawy i środki spożywcze firmy Lay, maszyny i oprzyrządowanie firmy Dick oraz osłonki firmy Hukki, Rotex. Na stronie można się zapoznać z ofertą firmy.

http://www.lay.com.pl/ - 11 Kwi 2000

Marsyl.***

Strona firmy oferującej sprzedaż przypraw, ziół, bakali, dodatków do ciast i herbat. Znajdziesz tu informacje o firmie, jej lokalizacji oraz szczegóły oferty i promocje.

http://www.marsyl.pl/ - 27 Sie 2002

Ocetix Sp. z o.o.***

Strona prezentująca ofertę wytwórni octu i majonezu. Znajdziesz tu prezentację firmy, szczegóły oferty handlowej oraz dane kontaktowe.

http://www.ocetix.com.pl/ - 4 Wrz 2002

Polaris***

Firma specjalizuje się w handlu herbatami, bakaliami oraz przyprawami krajowymi i importowanymi z krajów Dalekiego Wschodu i Europy. W ofercie posiada również maszyny dla przemysłu spożywczego. Na stronie historia firmy i informacje o produktach.

http://www.polaris.kalisz.pl/ - 6 Lut 2002

PRODUCENT PRZYPRAW***

Prężna firma produkująca szeroką paletę przypraw dla przemysłu mięsnego i gastronomii. Producent Wielkopolskiego Smaku.

http://www.firmawega.pl/ - 9 Lut 2004

Przyprawy naturalne, zaopatrzenie masarni i gastronomii***

Tompol-bis oferuje przyprawy naturalne, jelita wieprzowe, jelita baranie, osłonki poliamidowe, osłonki barierowe, izolaty, narzędzia i urządzenia masarskie, sprzęt gastronomiczny. Prowadzimy zaopatrzenie masarni i gastronomii.

http://www.tompolbis.pl/ - 18 Lut 2008

REMI - hurtownia spożywcza***

Strona stargardzkiej hurtowni spożywczej. Niskie ceny. Wejdź i zobacz informacje na temat aktualnych promocji.

http://www.remi.stargard.com.pl/ - 8 Cze 2001

ROLWIT***

Witryna firmy zajmującej się produkcją i konfekcjonowaniem przypraw, koncentratów i dodatków spożywczych. Na stronie prezentacja firmy, szczegóły jej oferty i dane dotyczące lokalizacji.

http://www.rolwit.com/ - 30 Kwi 2003

Sklep Zdrowa Żywność - zioła, mieszanki ziołowe, leki, kosmetyki, herbaty, kawy, miody i inne***

Zdrowa Żywność to ponad 2500 produktów: zioła, mieszanki ziołowe, leki, zdrowa żywność, kosmetyki, herbaty, kawy, wody mineralne, miody, preparaty na odchudzanie, produkty wegetariańskie, bezglutenowe, dla diabetyków i inne.

http://www.zdrowazywnosc.biz.pl/ - 16 Sty 2008

Solino***

Strona promująca Inowrocławskie Kopalnie Soli. Znajdziesz tu informacje na temat działalności firmy, jej historii, oferty, tradycji i nowoczesności oraz dane teleadresowe.

http://www.solino.pl/ - 30 Lip 2010