KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > ryby, owoce morza (78)

Pastella*****

Pastella Lisner to pyszne pasty kanapkowe w wielu smakach. Pastella z łososia, z tuńczyka czy jajeczna to świetny pomysł na urozmaicenie śniadań i kolacji a także pyszna i pożywna przekąska w ciągu dnia.

http://www.pastella.pl/ - 13 Lip 2006

AJjtel Przetwórstwo Rybne****

Produkcja mrożonek i konserw rybnych, usługi filetowania, konfekcjonowania, mrożenia i magazynowania ryb oraz handel rybami żywymi. Sklepy firmowe Krewetka

http://www.ajtel.pl/ - 17 Lis 2006

Doral - zakład przetwórstwa rybnego****

Informacje o firmie i jej osiągnięciach w branży, lista oferowanych produktów, opis technologii produkcji ilustrowany fotografiami z zakładu.

http://www.doral.pl/ - 5 Paź 2001

DOS - konserwy i przetwory rybne****

DOS Sp. z o.o. jest wiodącym producentem konserw rybnych w Polsce. Możemy produkować na indywidualne zamówienie kontrahenta pod jego własnym brend. Produkcja nasza to tradycyjne konserwy rybne (od szprotowych, po sałatki i paprykarze).

http://www.dos.com.pl/ - 28 Lis 2005

Fileciarka, odgławiarka, odościarka - obróbka ryby, łososia****

Firma PH IMEX sprzedaje maszyny do przetwórstwa rybnego: fileciarka, odościarka, odskórzarka, odgławiarka, patroszarka (patroszenie ryb) i separatory do ryb. Profesjonalne maszyny do ryb w tym maszyny do filetowania ryb i usuwania ości - obróbka ryby i obróbka łososia.

http://www.phimex.pl/ - 21 Sie 2014

IRybka.pl - internetowy sklep rybny online****

Irybka.pl to internetowy sklep rybny oferujący szeroki wybór ryb świeżych, mrożonych (tuszki, filety, kostki) oraz wędzonych. W naszej ofercie dostępny jest dorsz bałtycki, makrela, śledź, szprotki, pyszny pstrąg, tołpyga, flądra i wiele innych gatunków. Jeżeli interesują Państwa świeże ryby morskie internetowy sklep rybny Irybka.pl na pewno spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie oferowane przez nas ryby pochodzą od sprawdzonych dostawców z wielu różnych łowisk. Towar dowozimy samodzielnie i pakujemy go hermetycznie śledząc jego jakość. Cena płata śledziowego i fileta z karpia w sklepie irybka.pl stała się prawdziwym hitem wśród Klientów. Przed Bożym Narodzeniem polecamy szeroki wybór karpi. Klienci mogą u nas kupić również sałatki i inne konserwy rybne, a na indywidualne zamówienie dostępne są owoce morza.

http://www.irybka.pl/ - 17 Paź 2016

Jackowo - Świeże ryby morskie****

Zlokalizowana w Jarosławcu rodzinna firma zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej oferty. Dostarczamy świeże i mrożone ryby morskie prosto z kutra.

http://www.smacznaryba.com/ - 22 Mar 2016

Juor Producent konserw rybnych, wątróbki z dorsza, szproty****

Juor s.c. konserwy rybne, produkcja, wędzenie. Wątróbki z dorsza, wątróbki dorszowe, szproty, śledzie, makrele. Wędzenie ryb. Konserwy rybne producent.

http://juor.pl/ - 26 Lip 2018

Kalmar - centrum wędzarnicze****

Proponujemy Państwu doskonałe ryby wędzone oraz przetwory rybne. Nasz wyrób flagowy, makrela wędzona, jest przygotowana bez żadnych dodatków sztucznych, to 100% ryby! By zaspokoić potrzeby odbiorców, zapewniamy transport naszych produktów w doskonałych, higienicznych warunkach, przy ciągłej kontroli jakości oraz temperatury .

http://kalmar-lotyn.pl/ - 29 Cze 2010

King Oskar****

Witryna zawiera informacje o firmie, oferowanych produktach (rybach w puszkach) i zawartych w nich składnikiach odżywczych oraz przepisy kulinarne.

http://www.kingoscar.pl/ - 3 Kwi 2002

Informacje dodatkowe