KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > słodycze (173)

Bahlsen - Hit*****

Witryna internetowa poświęcona popularnym na polskim rynku ciastkom HIT. Na stronie opis produktu, promocje, multimedia, ciekawostki

http://www.hit.bahlsen.pl/ - 3 Sie 2001

Bombi*****

Strona producenta wyrobów cukierniczych. Milusińscy znajdą tu: bajkę, gry zręcznościowe, kolorowankę. Można także ściągnąć tapetę i wziąć udział w konkursie.

http://www.bombi.pl/ - 5 Lis 2001

Cadbury.*****

Witryna poświęcona firmie CADBURY. Znajdziecie tu informacje o produktach , historii firmy oraz prezenty w postaci wygaszaczy ekranów, gier, komiksów i tapet .

http://www.cadbury.com.pl/ - 16 Lip 2001

Ciasteczka z Krakowa*****

Na stronie znajdziecie ofertę, cennik, promocje oraz będziecie mogli złożyć zamówienie.

http://www.ciasteczka-z-krakowa.pl/ - 8 Mar 2000

Firma Cukiernicza*****

Firma Cukiernicza "Solidarność" powstała 15 kwietnia 1952 r w Lublinie. Zajmuje się produkcją różnego rodzaju słodyczy: czekoladek, trufli, ciasteczek, bombonierek i wielu, wielu innych.

http://www.solidarnosc.pl/ - 17 Wrz 2003

Frito Lay Polska*****

Na stronie kolorowa oferta, a w niej: Lay's, Cheetos z kultowymi postaciami Pokemon. Można wziać udział w konkursie oraz zagłosować na swojego ulubionego bohatera.

http://www.fritolay.pl/ - 9 Mar 2001

GM-SWEETS POLAND Sp. z o.o. Błonie, Grodzisk Mazowiecki*****

Strona producenta słodyczy. Zamieszczono na niej informacje o firmie, ofercie, sieci sprzedaży, współpracy oraz nowościach i wydarzeniach.

http://www.gmsweets.pl/ - 2 Lut 2006

Jutrzenka Bydgoszcz S.A.*****

Przedmiotem działalności Spółki jest produkcja wyrobów cukierniczych oraz handel hurtowy i detaliczny zarówno własnymi jak i obcymi wyrobami spożywczymi, a także świadczenie usług w zakresie branży spożywczej.

http://www.jutrzenka.com.pl/ - 29 Sty 2000

Lion*****

Strona promująca Baton Lion. Znajdziesz tu relacje z podróży po wszystkich kontynentach, forum dyskusyjne, ranking oceniający zamieszczane relacje oraz kontakt.

http://www.lion.pl/ - 19 Paź 2001

MIESZKO S.A. producent słodyczy*****

Oferta produktów zaspokaja nawet najbardziej wyszukane upodobania klientów przez bogaty asortyment wyrobów czekoladowych. Na stronie oferta i opis produktów.

http://www.mieszko.com.pl/ - 2 Lip 2001