KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > słodycze (173)

Broplast****

Strona firmy Broplast. W serwisie znajdziesz szczegółową ofertę wraz z cennkiem. Firma działa również w zakresie logistyki i marketingu.

http://www.broplast.com.pl/ - 4 Wrz 2001

Cadbury Wedel****

Na łamach strony znajdziesz oprezentację firmy, szczegóły jej oferty, liczne informacje prasowe na temat zakładu oraz dane teleadresowe i ogłoszenia o pracę.

http://www.cadburywedel.pl/ - 28 Lut 2002

Cake Art - Krystian Ubaka****

Prężnie rozwijamy naszą działalność w branży cukierniczej. Przygotowujemy torty weselne, ciasta dla dzieci, torty artystyczne, a także szereg smakowitych i pięknych słodkości. Dokładamy starań, aby nasze dzieła kulinarne uświetniały każdą uroczystość.

http://www.cakeart.com.pl/ - 17 Wrz 2014

Carletti****

Serwis informacyjny firmy Carletti specjalizującej się w przemyśle cukierniczym. Możemy znaleźć tutaj ofertę firmy wraz ze zdjęciami, adresy kontaktowe i wiele innych przydatnych rzeczy zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i hurtowników.

http://www.carletti.pl/ - 25 Sie 2001

Chio chips****

Stronka firmy chio chips. Informacje o produktach, konkursy i wiele promocji.

http://www.chio.pl/ - 24 Lip 2001

CHOCO | ekskluzywne słodycze reklamowe, czekoladki reklamowe, słodkie upominki.****

Największy wybór w Polsce. Ekskluzywne słodycze reklamowe, słodkie upominki. Bombonierki, czekoladki, cukierki i inne słodkie prezenty. Doskonałe na targi , konferencje , akcje promocyjne. Wyjątkowa oferta dla klientów VIP.

http://www.choco.com.pl/ - 2 Lip 2009

Chybie SA****

Podstawowym celem dzialalności Spółki jest oferowanie na krajowy rynek szerokiego asortymentu wysokiej jakości wyrobów cukrowniczych. Strony zawierją informacje o działalności i ofercie firmy, cenach, lokalizacji.

http://www.chybiesa.com.pl/ - 21 Mar 2000

Complex - Krówka Żywiecka****

Complex - producent Krówki Żywieckiej. Dzięki opanowaniu specyficznego procesu technologicznego zaliczamy się do bardzo nielicznych zakładów, które potrafią wyprodukować krówkę z łezką.

http://www.krowka.zywiec.pl/ - 3 Sie 2005

COOL FRESH****

Poznaj odświeżające możliwości kapsułek Cool Fresh! Bezcukrowe kuleczki z płynną miętą w środku natychmiast po zażyciu rozpuszczają się w ustach. Małe, wygodne w użyciu opakowanie pozwala zaaplikować niepostrzeżenie kropelkę świeżości w każdej z możliwych sytuacji.

http://www.coolfresh.pl/ - 21 Lip 2004

Cukiernia Babeczka - ciastka, torty, ciasta i lody we Wrocławiu****

Cukiernia Babeczka we Wrocławiu sprzedaje od ponad 30 lat tradycyjne wyroby cukiernicze takie jak ciasta, ciasteczka, ślubne torty, lody. Producentem jest zakład cukierniczy M. Dawidowicz przy Hotelu Orbis Wrocław.

http://cukierniababeczka.pl/ - 16 Kwi 2007