KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > tłuszcze (27)

ZT Kruszwica*****

ZT"Kruszwica" S.A. - lider na polskim rynku tłuszczów roślinnych. Produkuje margaryny, oleje rafinowane i jadalne, które docierają do szerokiego kręgu odbiorców w kraju i za granicą. Na stronach pełna oferta produktów oraz informacje o producencie.

http://www.olek.pl/ - 17 Lip 2002

Agropharm****

Agropharm to firma powstała w 1988 roku, jej główny zakład produkcyjny znajduje się w Tuszynie (15 km od Łodzi). Firma zajmuje się produkcją leków, kosmetyków, oleju, herbatek ziołowych i wielu, wielu innych. Na stronie można znaleźć szczegółową ofertę handlową firmy wraz z opisem produkowanych produktów.

http://www.agropharm.com.pl/ - 26 Gru 2001

Euro-Eko Serwis olej posmażalniczy****

Oferta firmy Euro Eko Polska Invest Group obejmuje wiele działań, których celem jest recykling zużytego oleju roślinnego. Współpracujemy z zakładami gastronomicznymi i przetwórcami żywności zainteresowanymi sprzedażą zużytego oleju roślinnego. Na liście naszych klientów znajdują się takie punkty gatronomiczne jak KFC, Pizza Hut czy Burger King. Zużyty olej roślinny odbieramy od naszych klientów, a później zawozimy do naszych punktów skupów zajmujących się jego dalszym recyklingiem. Jesteśmy jedyną firmą w branży dysponującą pozwoleniem na ostateczny recykling opadów tłuszczowych odbieranych od klientów. Zapraszamy do współpracy!

http://www.euro-eko-polska.pl/ - 3 Sty 2014

Grupa Polmlek - Warmia - Sery dojrzałe w smaku****

Grupa Polmlek - Grupa Mleczarni - Olsztyn, Lidzbark Warmiński, Raciąż, Kwidzyn.

http://polmlek.com/ - 2 Cze 2006

Inex****

Firma produkująca napoje gazowane, niegazowane, soki, wody mineralne, oleje roślinne. Informacje o firmie, oferta, formularz zamówienia przez Internet, mapa dojazdu. KLECZA DOLNA woj. małopolskie.

http://www.fantastic.com.pl/ - 4 Gru 2001

MAR- OL****

Witryna zakładu oferującego tłuszcze, koncentraty spożywcze, słodycze oraz przetwory owocowo warzywne. Na stronach znajdują się tutaj informacje o firmie oraz oferta handlowa.

http://www.marol.com.pl/ - 11 Kwi 2000

Producent Smalcu Wyborowego****

Firma zajmuje się produkcją smalcu wyborowego. Na stronie znajdziesz ofertę handlową i informacje o firmie i jej oddziałach.

http://www.smalec.pl/ - 10 Kwi 2002

RAFPOL Henryk Bucik - Tłuszcze Paszowe, Łój Wołowy Topiony, Tłuszcze Zwierzęce Topione****

Firma zajmuje się wytopem tłuszczy zwierzęcych. Produkuje tłuszcze paszowe, łój wołowy topiony, tłuszcz wieprzowo-drobiowy paszowy. Skupujemy tłuszcze zwierzęce kat. 3, tłuszcze wieprzowe, łój wołowy, sadło...

http://www.rafpol.biz.pl/ - 3 Mar 2011

SKOLEJ Pakość olej budwigowy****

Skolej to niewielkie przedsiębiorstwo specjalizujące się w przetwórstwie oraz skupie rzepaku i handlu olejami roślinnymi. Znajdujemy się w Kościelcu koło Inowrocławia. Na przestrzeni 17 lat naszej działalności zdołaliśmy zdobyć szerokie rzesze zadowolonych klientów, ceniących niezawodność oraz skuteczność dokonywanych przez nas usług. Prowadzimy skup i kontraktację rzepaku z okolicznymi rolnikami, co daje nam pewność zbytu. Posiadamy także niezbędne laboratorium do analizy dostarczanego rzepaku przez rolników. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów oraz konkurencyjne ceny. Więcej na stronie internetowej.

http://www.skolej.pl/ - 10 Wrz 2013

Zakłady Mięsne Mysłowice Sp. z o. o.****

Zakłady Mięsne Mysłowice są firmą ze stuletnią tradycją. Wyroby zna cała Polska. W ofercie znajdują się wędliny cienkie, grube, suche, wędzonki, wędliniarskie, prasowane i ...

http://www.myslaw.pl/ - 21 Sty 2002