KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > wody, napoje, soki (164)

Center Cracow*****

ofeta firmy obejmuje produkowane zaprawy cytrynowe CITROMLE, soki, nektary i napoje węgierskiej firmy BB, kukurydzę pękającą POPCORN (MAXI CORN, WINNER CORN), kasze (grysiki) kukurydziane, mąkę kukurydzianą i sojową. Strony zawierają informacje na temat oferty i działalności firmy.

http://www.centercracow.com.pl/ - 5 Mar 2001

Dar Natury*****

Firma jest jedną z większych firm w Europie oferujących wodę mineralną w systemie pięciogalonowym. Strony zawierają informacje o działalności firmy, ofercie, zaletach...

http://www.darnatury.com.pl/ - 7 Kwi 2000

Dostawa wody*****

Chcesz mieć stały dostęp do wody źródlanej w domu lub do firmy? Dostawa wody Eden Ci to zagwarantuje. Dzięki niej cała rodzina będzie mogła cieszyć się zdrowiem, energią i dobrym samopoczuciem każdego dnia. Stałe dostawa wody Eden zaoszczędzi Ci wiele czasu i wysiłku. Woda Eden czerpana jest z naturalnych polskich źródeł, posiada więc stuprocentową jakość, potwierdzoną licznymi certyfikatami. Zamów dostawy wody do domu Eden już teraz i ciesz się czystą wodą bez ograniczeń.

http://www.eden.pl/ - 20 Kwi 2009

Dr Witt - soki i napoje premium*****

Soki Dr Witt produkowane są zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej, a co za tym idzie z zasadami dobrej praktyki, co pozwala na zachowanie witamin naturalnie występujących w owocach i warzywach, głównie witamin z grupy B, witaminy C i prowitaminy A. Na stronie szczegółowa oferta oraz informacje o zakładzie.

http://www.drwitt.pl/ - 31 Maj 2001

Frajda 2 - piwo, wino, soki, alkohol.*****

Firma prowadzi sprzedaż hurtowa i detaliczną. W ofercie handlowej posiada piwo, soki, napoje, wody mineralne, alkohole krajowe i importowane. Firma oferuje także konfekcjonowanie artykułów spożywczych oraz usługi transportowe i marketingowe. Szczegółowa oferta dostępna na łamach serwisu.

http://www.frajda2.com.pl/ - 27 Lut 2003

Grupa Maspex Wadowice*****

Grupa Maspex Wadowice to lider w branży spożywczej. Wytwarzamy: soki, nektary, napoje, makarony oraz produkty instant (kawa cappuccino, kakao, śmietanki do kawy, herbatki rozpuszczalne).

http://www.maspex.com.pl/ - 2 Sie 2005

Hoop*****

Strona jednego z polskiego producenta soków i napojów. Na stronie znajdziesz informacje o aktualnej ofercie. Znajdziesz tu też oferty pracy w Hoopie.

http://www.hoop.pl/ - 4 Lip 2002

Hortex*****

Witryna jednego z największych polskich producentów soków i napojów. Znajdziecie tu nie tylko ofertę i nowości, ale także klub, przepisy kulinarne, gry i inne.

http://www.hortex.com.pl/ - 16 Mar 2000

Kaiser*****

Nowy serwis internetowy poświęcony piwu Kaiser. Znajdziesz tu informacje o marce, jej produktach, aktualnych promocjach oraz internetowe gadżety i kontakt.

http://www.kaiser.pl/ - 2 Sty 2002

Kropla Beskidu*****

Naturalna woda źródlana rekomendowana przez Państwowy Zakład Higieny. Kropla Beskidu czerpana jest ze źródeł Popradzkiego Parku Krajobrazowego - jednego z najczystszych ekologicznie regionów Polski.

http://www.kroplabeskidu.com.pl/ - 13 Wrz 2004