KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > zdrowa żywność (166)

Drób cały i porcjowany, mięso na Kebab: Mich-Drób*****

Firma Mich-Drób zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości drobiu grzebiącego i wodnego pochodzącego z renomowanych polskich ubojni. W ofercie posiadamy drób cały i porcjowany. Produkujemy również mięso na kebab i gotowe kebaby drobiowe, baranie oraz wołowe. Oferujemy także jaja, mrożonki oraz flaki wołowe i wiele innych produktów.

http://www.michdrob.pl/ - 14 Cze 2010

Flora*****

Witryna zawiera informacje na temat dietetyki, zdrowego odżywiania, można sprawdzić czy nie mamy nadwagi, a także jaka ewentualna dieta i zestawy ćwiczeń byłyby dla nas odpowiednie.

http://www.flora.pl/ - 3 Paź 2000

Leki na miażdżycę*****

Z produktem OmegaRegen Cardio zahamowanie postępującej miażdżycy jest możliwe. Ten suplement diety wpływa pozytywnie na układ krążenia, i wzmacnia pracę serca. To także dobry lek w profilaktyce chorób kardiologicznych, który zapobiega powstawaniu zakrzepów, ma działanie przeciwzapalne, antyarytmiczne i przeciwmiażdzycowe.

http://www.flc-pharma.pl - 28 Mar 2014

Nestlé - ekspert w dziedzinie żywienia, produkty dla całej rodziny*****

Strona firmy Nestlé, której asortyment sprzedaży obejmuje wiele kategorii produktów znanych polskich i światowych marek. Są to: napoje, w tym kawa NESCAFÉ i napój NESQUIK, woda mineralna NAŁĘCZOWIANKA, MAZOWSZANKA, PERRIER, słodycze i czekolady GOPLANA i NESTLÉ, wyroby kulinarne WINIARY, produkty mleczne i odżywki dla niemowląt NAN i kaszka NESTLÉ, płatki śniadaniowe NESTLÉ oraz pożywienie dla zwierząt domowych FRISKIES.

http://www.nestle.pl/ - 18 Wrz 2003

Pastella*****

Pastella Lisner to pyszne pasty kanapkowe w wielu smakach. Pastella z łososia, z tuńczyka czy jajeczna to świetny pomysł na urozmaicenie śniadań i kolacji a także pyszna i pożywna przekąska w ciągu dnia.

http://www.pastella.pl/ - 13 Lip 2006

VITALAS - szwedzka recepta na zdrowie*****

Opracowane przez szwedzkich ekspertów preparaty dietetyczne Vitalas sa osiągnięciem najnowszej wiedzy naukowej w zakresie zdrowego odżywiania, profilaktyki i leczenia uzupełniającego. Na stronie szczegóły oferty, kontakt.

http://www.vitalas.pl/ - 29 Lis 2005

Vortumnus Sp. z o.o. -*****

Witryna firmy oferującej przetwory owocowo-warzywne. Na stronie zapoznasz się ze szczegółami oferty firmy, jej referencjami, cennikiem. Ponadto infrmacje o sieci sprzedaży i poradnik.

http://www.vortumnus.pl/ - 1 Kwi 2003

Www.serwisy.net*****

KUCHNIA - Kulinarny serwis Izy - internetowa książka kucharska z mnóstwem wspaniałych przepisów oraz darmowym newsletterem kulinarnym.

http://www.serwisy.net/ - 1 Wrz 2001

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy GLUTENEX Sp. z o.o.*****

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy „Glutenex” z siedzibą w Sadach k/Poznania rozpoczął swoją działalność w 1987 r. Jest największym producentem w kraju środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, bezglutenowych, niskobiałkowych i dla diabetyków.

http://www.glutenex.com.pl/ - 2 Cze 2014

AGA Natura - Zdrowa żywność online****

Wysokiej jakości, zdrową i bezglutenową żywność znajdą Państwo w sklepie online AGA Natura. Prowadzimy także sprzedaż hurtową. Zapraszamy do naszej siedziby w Opolu.

http://aganatura.pl/ - 1 Lis 2016