KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł tekstylny (4 665)

Coats Polska - producent nici, zamków błyskawicznych.*****

Strona producenta nici przemysłowych. Znajdziesz tu szczegółową ofertę, jak również informacje o firmie oraz wiadomości o oferowanych produktach.

http://www.coats.pl/ - 30 Kwi 2001

ELEKTRONICZNY SERWIS TEKSTYLNY*****

Profesjonalny serwis B2B branży tekstylnej, odzieżowej i obuwniczej. Baza firm zawiera m.in: firmy handlowe (również franchisingowe) i producenckie dzialające w różnych branżach.

http://www.est.pl/ - 9 Lip 2001

FHU Bell-gra - haft reklamowy i komputerowy*****

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Bell-gra z Poznania od wielu lat funkcjonuje w branży szwalniczej. Specjalnością marki jest haft komputerowy. Stosujemy nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać starannie naszywki na ubrania, emblematy, proporce, itp. Realizujemy także zlecenia przy produkcji odzieży reklamowej.

http://bellgra.com.pl/ - 13 Gru 2017

Folia by TriniTy*****

Francuska kolekcja. Import, dystrybucja, handel detaliczny, private labels. Seksowne topy, kultowe T-shirt sweterki, bluzki ze szlachetnych dzianin. Współpraca z odbiorcami na terenie całego kraju.

http://www.trinity.pl/ - 4 Mar 2005

FORBO - wykładziny podłogowe, linoleum, marmoleum, novilon, artoleum*****

Forbo jest jednym z wiodących światowych producentów wykładzin podłogowych linoleum i PVC zarówno do wykorzystania w warunkach domowych, jak i obiektowych.

http://www.forbo.com.pl/ - 10 Mar 2004

Komfort - wszystko na podłogi - sklep internetowy. Szczecin *****

Komfort to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych. Jesteśmy krajowym liderem w sprzedaży wykładzin, dywanów, paneli i podłóg drewnianych. Oferujemy także płytki ceramiczne.

http://www.komfort.pl/ - 6 Sty 2006

Moda.*****

Serwis poświęcony modzie, na łamach którego znajdziesz szereg informacji dotyczących aktualnych trendów, ludzi mody, liczne nowinki oraz ofertę rynkową.

http://www.futra.pl/ - 28 Maj 2001

Obuwie, galanteria skórzana*****

Przegląd polskiej branży galanteryjnej - buty, obuwie, ubiory skórzane, galanteria skórzana, skóra, torebki damskie, portfele, paski, parasole, rękawiczki, odzież, wyroby skórzane...

http://www.tradebizz.pl/branches/shoes/ - 18 Wrz 2000

Pościel - Sklep internetowy*****

Sklep internetowy Exclusivetouch. Bezpośredni importer pościeli, ręczników, szlafroków i kocy.

http://www.exclusivetouch.pl/ - 30 Cze 2009

Pościel dziecięca – Bon Dodo*****

Bon Dodo – producent pościeli dziecięcej. Nasza pościel dziecięca jest wykonana z najwyższej klasy materiałów ułatwiających pranie. W naszej ofercie można znaleźć pościel w różnych kolorach i wzorach zaprojektowaną z myślą pobudzenia ciekawości i wyobraźni dziecka.

http://www.bondodo.eu/ - 22 Cze 2010