KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł tekstylny (4 510)

GP Denim Piotr Gaweł - hurtownia odzieży online, importer****

Firma GP Denim prowadzi internetową hurtownię odzieży damskiej. Online można kupić więc wysokiej jakości, nowe ubrania prosto od importera.

http://www.hurtowniaodziezowa.com/ - 24 Kwi 2015

Haft komputerowy, odzież reklamowa Kraków****

Trwały i nowoczesny sposób zdobienia odzieży poprzez haft komputerowy. Wysoka jakość użytych materiałów, markowe maszyny, najlepsze nici. Haftujemy na odzieży reklamowej lub na materiałach dostarczonych przez klienta. Indywidualne podejście do projektów. U nas rządzi uśmiech, pasja i zaangażowanie, zapraszamy do współpracy!

http://zhaftem.pl/ - 22 Sty 2017

Hal-Kaz - płaszcze damskie****

Firma Hal-Kaz z Torunia zajmuje się produkcją damskich płaszczy, kurtek oraz garsonek. W ofercie znajdują się również inne elementy ubioru z tkanin najlepszej jakości.

http://halkaz.pl/ - 18 Sty 2017

Hermes - ubiory ciążowe****

Wizytówka firmy Hermes zawiera informacje o firmie, pełną ofertę odzieży ciążowej, galerię zdjęć, mapkę dojazdową oraz dane kontaktowe.

http://www.ubioryciazowe.pl/ - 14 Kwi 2004

Horecatex****

W naszej ofercie można znaleźć między innymi grzbietówki, kapcie i kołdry hotelowe. Horecatex poleca także obrusy do restauracji, trwałe ochraniacze na materac, a także podkładki. Nie zapomnieliśmy również o takich rozwiązaniach, jak pościel (w tym prześcieradła), ręczniki, serwety, i szlafroki. Produkujemy najlepsze tekstylia.

http://www.horecatex.pl/ - 13 Gru 2017

Htextile.pl****

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu usług na rynku projektowania wnętrz, gdzie zapewniamy indywidualne realizowanie takich elementów jak między innymi rolety, żaluzje, zasłony, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić dopasowanie poszczególnych tkanin do stylistyki wnętrza. Jednocześnie nasza firma zapewnia wykonanie fachowych pomiarów, dopasowanie tkanin a także wykonanie szycia poszczególnych wyrobów oraz montowania. Zapewniamy również wykonanie wszystkich usług zarówno sprawnie a także terminowo.

http://htextile.pl/ - 31 Sty 2017

HTP Holland Textiles - Hurtownia Odzieży Używanej****

Hurtownia Odzieży Używanej.

http://republika.pl/htphurt/ - 11 Sie 2004

Hurtowania Pasmanteryjna JOLA. Gdańsk****

Strona hurtowni pasmanteryjnej JOLA. Zawiera informacje o firmie, dostępna jest również pomoc i sklep internetowy.

http://www.pasmanteria-jola.pl/ - 13 Gru 2005

Hurtownia Odzieży Używanej - Oazagroup****

Nasza hurtownia odzieży używanej mieszcząca się w mieście Poznań to gratka dla właścicieli małych i średnich działalności gospodarczych. Nawiązujemy korzystną współpracę i rozsyłamy naszą odzieży używaną na terenie całej Polski.

http://hurtownia.oazagroup.pl/ - 21 Cze 2015

Hurtownia odzieży używanej sort-niesort-anglia.com****

Skup odzieży w systemie "Cash For Clothes" w północno-zachodniej części Wielkiej Brytanii. Sprzedaż i dystrybucja na terenie Polski. Oferowany towar to oryginalny mix odzieży typu Cash4Clothes, czyli odzież damska, męska, dziecięca, torebki, paski, portfele, obuwie. Pościele, ręczniki, koce, zasłony, maskotki oraz zabawki sprzedawane są osobno i nie znajdują się w workach z odzieżą. Każdego klienta traktujemy indywidualnie co gwarantuje profesjonalną obsługę.

http://www.sort-niesort-anglia.com/ - 4 Lis 2014