KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł tekstylny (4 659)

Garnitury męskie Zielona Góra - http://mengarnitury.pl/****

Sprzedaż garderoby męskiej w Zielonej Górze. Firma z 20 letnim doświadczeniem oferująca garnitury, koszule i spodnie. Dodatkowo posiada w swojej ofercie liczne dodatki takie jak np. krawaty i poszetki. Do wyboru ubranie eleganckie oraz stroje codzienne. Pełen asortyment znajduje się na stronie internetowej.

http://mengarnitury.pl/ - 17 Paź 2018

Giacomo - modne koszule i marynarki męskie****

W sklepie internetowym Giacomo znajdują się eleganckie koszule męskie oraz modne marynarki. Oferta obejmuje również płaszcze, swetry, fasony sportowe oraz slim.

http://giacomo.pl/ - 18 Lip 2017

Giełda odzieżowa****

Wykorzystując nasze możliwości techniczne i umiejętności stworzyliśmy internetową giełdę odzieży. Nasza oferta skierowana jest wyłączne do firm z branży odzieżowej. Dzięki naszej propozycji producenci oraz importerzy znajdą dla swoich pośredników modny ciuch dla młodych ludzi oraz elegancką odzież dla klasy średniej.

http://24na7.com/ - 3 Sty 2007

Giftex - Tekstylia Promocyjne****

Producent tekstylnych artykułów promocyjnych, takich jak: T-shirty, koszulki polo, polary, kurtki, torby, plecaki, itp. z logo: haft lub nadruk klienta.

http://www.giftex.pl/ - 22 Mar 2001

GP Denim Piotr Gaweł - hurtownia odzieży online, importer****

Firma GP Denim prowadzi internetową hurtownię odzieży damskiej. Online można kupić więc wysokiej jakości, nowe ubrania prosto od importera.

http://www.hurtowniaodziezowa.com/ - 24 Kwi 2015

Haft komputerowy, odzież reklamowa Kraków****

Trwały i nowoczesny sposób zdobienia odzieży poprzez haft komputerowy. Wysoka jakość użytych materiałów, markowe maszyny, najlepsze nici. Haftujemy na odzieży reklamowej lub na materiałach dostarczonych przez klienta. Indywidualne podejście do projektów. U nas rządzi uśmiech, pasja i zaangażowanie, zapraszamy do współpracy!

http://zhaftem.pl/ - 22 Sty 2017

Hal-Kaz - płaszcze damskie****

Firma Hal-Kaz z Torunia zajmuje się produkcją damskich płaszczy, kurtek oraz garsonek. W ofercie znajdują się również inne elementy ubioru z tkanin najlepszej jakości.

http://halkaz.pl/ - 18 Sty 2017

Hästens - łóżka i materace****

Oferta sklepu Hästens skierowana jest do wszystkich, którzy poszukują luksusowych łóżek. W propozycji znajdują się rozwiązania idealne do sypialni lub pokoju hotelowego. Proponujemy nie tylko meble, ale także materace, pościel czy zagłówki.

http://www.lozkahastens.pl/ - 3 Kwi 2018

Hermes - ubiory ciążowe****

Wizytówka firmy Hermes zawiera informacje o firmie, pełną ofertę odzieży ciążowej, galerię zdjęć, mapkę dojazdową oraz dane kontaktowe.

http://www.ubioryciazowe.pl/ - 14 Kwi 2004

Horecatex****

W naszej ofercie można znaleźć między innymi grzbietówki, kapcie i kołdry hotelowe. Horecatex poleca także obrusy do restauracji, trwałe ochraniacze na materac, a także podkładki. Nie zapomnieliśmy również o takich rozwiązaniach, jak pościel (w tym prześcieradła), ręczniki, serwety, i szlafroki. Produkujemy najlepsze tekstylia.

http://www.horecatex.pl/ - 13 Gru 2017