KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł tekstylny (4 714)

Active Wear - Firma odzieżowa z Łodzi****

Witryna firmy odzieżowej z Łodzi. Na stronie oferta oraz dane teleadresowe.

http://www.activewear.com.pl/ - 4 Wrz 2001

Adidas, Nike Cotex-bis****

Sklep internetowy autoryzowanego przedstawiciela firm sportowych Adidas i Nike. W ofercie znajleźć można najnowsze kolekcje jak również artykuły promocyjne. Kosmetyki, bluzy, buty, czapki, dresy, kąpielówki, kostiumy kąpielowe, koszulki, kurtki, spodnie, sprzęt, sukienki, szorty.

http://www.cotex-bis.com.pl/sklep/ - 16 Lis 2005

Aksel - Bis****

Firma Aksel - Bis zajmuje się wyrobem produktów tekstylnych. W ofercie znajdują się zarówno eleganckie obrusy na wymiar, jak i pościele wykonywane na zamówienie.

http://www.123obrusy.pl/ - 23 Sie 2018

AL-BO****

Serwis firmy odzieżowej Al-Bo. Zawiera informacje o firmie, wybrane fragmenty kolekcji oraz adresy hurtowni, gdzie można nabyć odzież produkowaną przez tą firmę.

http://www.al-bo.com.pl/ - 29 Sie 2001

Allcomp Polska - Technologie CAD/CAM dla przemysłu tekstylnego****

Allcomp Polska to dostawca rozwiązań CAD/CAM do wyposażenia automatycznych krojowni. Jedyny w Polsce, i jeden z niewielu na Świecie, producent cutterów - maszyn do cięcia materiałów Unicut, producent i dostawca lagowarek – urządzeń do automatycznego rozkładania tkanin. Wyłączny dystrybutor w Polsce oprogramowania Optitex do tworzenia konstrukcji i układów kroju. Dedykowane systemy dla branży odzieżowej i meblarskiej, automotive i innych.

http://www.allcomp.pl/ - 14 Sie 2015

Amel****

Strona producenta odzieży skórzanej. Prezentacja oferty wyrobów (zdjęcia, rozmiary, opisy) i garść informacji ogólnych o firmie, sprzedaż internetowa, zasady sprzedaży, lokalizacja i kontakt z firmą.

http://amel.com.pl/ - 31 Sty 2002

AMY producent materaców i pościeli dla niemowląt i dzieci****

Strona jednego z największych w Polsce producentów wyposażenia łóżek dziecięcych. Asortyment to materace, poszewki, kołdry, poduszki, ochraniacze, baldachimy i inne wyroby. Strona zawiera zdjęcia, wzory tkanin, asortyment oraz dystrybutorów w Polsce i w Niemczech. Warta odwiedzenia przez firmy zajmujące się dystrybucją artykułów dziecięcych, jak również przez aktualnych i przyszłych rodziców lub tych, którzy tym rodzicom chcą sprawić wspaniały prezent.

http://www.amy.com.pl/ - 15 Mar 2000

Anilon - odzież medyczna i kosmetyczna****

Internetowy sklep firmowy z odzieżą medyczną i kosmetyczną. W sprzedaży dostępne są fartuchy i inne ubrania dla lekarzy, pielęgniarek oraz kosmetologów.

http://www.anilon.pl/ - 18 Lut 2015

Ankara - meble stylowe. Szczecin****

Ankara Szczecin - oferujemy meble stylowe włoskie i polskie, tkaniny obiciowe i zasłonowe z kolekcji Apriori, wykonujemy aranżacje okienne oraz usługi związane z tapicerowaniem

http://www.ankara.com.pl/ - 11 Sty 2006

Apaszki, Szaliki, Chusty****

Bezpośredni importer dodatków do odzieży zaprasza do hurtowni internetowej. Znajdą tu Państwo m.in. apaszki, szaliczki, chustki, szale pashmina, pareo, poncza, paski i wiele innych.

http://www.szaliczki.pl/ - 15 Maj 2007