KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł tekstylny (4 659)

DaReni - Firanki i zasłony, narzuty na łóżko, poszewki na poduszki dekoracyjne****

Strona internetowa firmy DaReni oferującej szycie na miarę oraz sprzedaż gotowych firan i zasłon do dekoracji okien. W asortymencie również tkaniny, narzuty na łóżko, poszewki na poduszki dekoracyjne i wiele innych tekstyliów dla domu.

http://www.firaneczki.com.pl/ - 23 Cze 2018

DEMAK - hurtownia dzianin i tkanin****

Wirtualny sklep i hurtownia - DEMAK. Dystrybutor dzianin oraz tkanin gładkich i drukowanych, podszewkowych, ubraniowych, kurtkowych, kaletniczych i zasłonowych największych polskich producentów.

http://www.demak.com.pl/ - 26 Kwi 2005

Derby****

Na stronie oferta firmy Derby, producenta skarpetek bardzo dobrej jakości.

http://www.derby.wroc.pl/ - 26 Lis 2001

Diuk s.c.****

Producent dodatków do odzieży męskiej - kamizelki, krawaty, muszki, plastrony, dodatki do ślubu itd. Wyłączny przedstawiciel firmy Wilvorst - producenta garniturów, fraków, smokingów i innej odzieży okazjonalnej. Na stronie m.in.: oferta, galeria, porady. Do wyboru także angielska wersja językowa strony.

http://www.diuk.pl/ - 7 Sty 2003

DJP S.C. - skup posklepu****

Firma zajmująca się skupem odzieży posklepowej i używanej. W sprzedaży posiada ponadto białe oraz kolorowe czyściwo bawełniane.

http://www.djp-poland.com/ - 21 Mar 2015

Domowy Urok - obrusy i poduszki ozdobne****

Szukasz dodatków, które wzbogacą Twoje wnętrze? Sprawdź ofertę sklepu Domowy Urok, gdzie znajdziesz obrusy świąteczne na stół, pobuszki ozdobne, koce dla dzieci i wiele innych.

http://domowyurok.pl/ - 1 Lis 2016

Dzianiny Rokiet****

Przedsiębiorstwo Rokiet jest wytwórcą oraz dystrybutorem dzianiny od ponad 25 lat. Sprzedaż i wyrób naszych tekstyliów prowadzona jest z magazynu w Rokietnicy pod Poznaniem. W naszej bogatej ofercie znajduje się pokaźny asortyment wyrobów włókienniczych. Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony www.rokiet.pl.

http://www.rokiet.pl/ - 27 Lis 2014

Dziewiarstwo "LANA"****

Dziewiarstwo "LANA" oferuje szeroki wachlarz wyrobów zaczynając od bluzek, poprzez kamizelki, garsonki, sukienki, spódnice ...

http://www.lana.com.pl/ - 11 Sty 2001

Ekskluzywna odzież fitness****

Wygoda, funkcjonalność i niepowtarzalność wzorów kolekcji BARS sprawia, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Wysokiej jakości surowce, żywe kolory oraz doskonałe wykończenie.

http://www.bars.pl/ - 25 Sty 2008

ELMAR****

Serwis internetowy firmy El Mar zajmującej się uszlachetnianiem przerabianiem taknin, dzianin, mareiałów. W ofercie: tkaniny, dzianiny, materiały odzieżowe, tekstylne, spodnie, bluzki, odzież dziecięca, przeszywanie materiałów.

http://www.elmar.rzeszow.pl/ - 12 Sie 2003