KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł tekstylny (4 665)

Epic Carpets - Wykładziny dostępne w sklepach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie****

Nasza firma dystrybuuje nowoczesne wykładziny, cenione przez projektantów. Dostępne są one w wielu polskich miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, Radom, Bielsko-Biała oraz w wielu innych.

http://epiccarpets.pl/ - 19 Cze 2015

Estella - ekskluzywna pościel bawełniana 3D****

Strona internetowa producenta ekskluzywnej pościeli bawełnianej 3D. W ofercie m.in. komplety jersey i satynowe, dostępne w różnych wymiarach oraz prześcieradła z gumką. Najmodniejsze wzory.

http://www.estella-shop.eu/ - 24 Mar 2018

Exon Iwona Świderska - haft komputerowy****

Na stronie internetowej można zapoznać się z usługami świadczonymi przez firmę Exon. Obejmują one haft komputerowy oraz wykonywanie nadruków na odzież reklamową.

http://exonstudio.pl/ - 16 Lut 2017

Fabrix Hurtownia Tkanin****

W głównej ofercie firmy znajdą Państwo bogatą paletę tkanin technicznych poliestrowych wodoodpornych z różnymi rodzajami powleczeń. Tkaniny te są szeroko wykorzystywane w przemyśle kaletniczym oraz odzieżowym. Stale poszerzając swój asortyment postanowiliśmy również przedstawić naszym klientom tkaniny bawełniane drukowane, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem w gronie naszych odbiorców. Podjęliśmy współpracę z wieloma firmami polskimi i zagranicznymi. Jako bezpośredni importer oferujemy tkaniny najwyższej, jakości dostępne na rynku europejskim. Wszystkie nasze tkaniny posiadają niezbędne certyfikaty oraz badania wykonywane przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi.

http://www.fabrix.company/ - 12 Sty 2016

FBF bed&more****

Strona internetowa firmy oferującej wysokiej jakości wyposażenie hotelowe - szlafroki, ręczniki, pościel, łóżka oraz materace.

http://www.fbf-bedandmore.pl/ - 26 Mar 2018

Feniks****

Firma jest producentem koszul. Na stronie znajdziecie informacje o firmie, produktach, zamówieniach, targach.

http://www.feniks.pl/ - 19 Maj 2000

FIANO****

Firma FIANO zajmuje się produkcją odzieży damskiej, męskiej i dziecinnej. Produkty wytwarzane są wyłącznie z naturalnych surowców i stosujemy mechaniczno-biologiczne metody wykańczania wyrobów.

http://www.fiano.pl/ - 8 Maj 2002

Fibrako - ręczniki reklamowe****

Firma Fibrako przygotowuje ręczniki z haftem oraz indywidualnym nadrukiem. To doskonałe rozwiązanie dla hoteli oraz firm poszukujących rozwiązań na zamówienie. Oferujemy także koce, poduszki reklamowe, jak i pufy.

http://fibrako.com/ - 13 Maj 2016

Filmar****

Firma jest producentem skarpet i rajstop. Na stronie znajdziecie informacje o ofercie i promocjach.

http://www.filmar.pl/ - 19 Maj 2000

Fiore - producent rajstop****

Zapraszamy do hurtowni rajstop online FiORE. Sprzedajemy modele damskie, dziewczęce i dziecięce w wielu wariantach kolorystycznych i zróżnicowanej grubości DEN, wedle oczekiwań. Jako producent pończoch i materiałów pończoszniczych oferujemy przystępne ceny.

http://easyfiore.com/ - 8 Cze 2016