KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł tekstylny (4 510)

Firma odzieżowa BYTOM S.A.****

Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja odzieży oraz działalność handlowa i usługowa w kraju i za granicą. Na stronie znajdują się informacje o firmie, salonach, katalog nowości.

http://www.bytom.com.pl/ - 2 Lip 2001

Firma Odzieżowa Elbart****

Na stronach zamieszczono informacje o działalności przedsiębiorstwa, dodano kilka zdjęć zakładu, adres. Strona także w językach angielskim i niemieckim.

http://www.elbart.com.pl/ - 8 Lis 2001

Firma PERRY****

Początki firmy PERRY sięgają 1948 roku. Jest to firma działająca w przemyśle tekstylnym, której ubrania nawiązują do wzorów ludowych południowych Niemiec. Na stronie znajdują się wszelkie informacje o firmie i jej produkcji, zdjęcia kolekcji na rok 2001 oraz adresy sklepów.

http://www.perry.moda.com.pl/ - 23 Sie 2001

Firma Wamatex****

Oferujemy naszym klientom szeroki wybór najlepszej jakości tkanin bawełnianych. Jesteśmy producentem tkanin jersey i frotte, tkane i farbowane w naszym zakładzie wedle najnowszych technologii. Pełna oferta naszych usług znajduje się na stronie internetowej naszej firmy. Jeśli chcą państwo nawiązać współpracę z naszą firmą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy do dyspozycji.

http://wamatex.pl/ - 19 Sie 2017

Flokatex. Łódź****

Witryna firmy zlokalizowanej w Łodzi a zajmującej się sprzedażą różnych gatunków firan i elementów dekoracyjnych najlepszych firm zachodnich. Na stronach obok oferty przedstawiono warunki współpracy.

http://www.flokatex.com.pl/ - 13 Gru 2005

Futugama Chełmża, Toruń - odzież używana, odzież na wagę****

Futugama Chełmża, Toruń oferuje: odzież używaną, odzież na wagę

http://www.futugama.pl/ - 21 Sie 2008

GABA Odzież XXl****

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną propozycją sklepu internetowego GABA Outlet. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej klasy odzieży pochodzącej z końcówek kolekcji znanych niemieckich i francuskich marek. Oferujemy odzież w rozmiarach 40-58, u nas każda kobieta poczuje się seksownie i pięknie. Oferujemy Państwu zakup modnych bluzek, spódnic, sukienek, spodni oraz całych garsonek. Posiadamy oddzielną linię elegancką, w której mieszczą się sukienki na specjalne okazje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, jaka dostępna jest na stronie internetowej!

http://sklepgaba.pl/ - 13 Lis 2015

Giacomo - modne koszule i marynarki męskie****

W sklepie internetowym Giacomo znajdują się eleganckie koszule męskie oraz modne marynarki. Oferta obejmuje również płaszcze, swetry, fasony sportowe oraz slim.

http://giacomo.pl/ - 18 Lip 2017

Giełda odzieżowa****

Wykorzystując nasze możliwości techniczne i umiejętności stworzyliśmy internetową giełdę odzieży. Nasza oferta skierowana jest wyłączne do firm z branży odzieżowej. Dzięki naszej propozycji producenci oraz importerzy znajdą dla swoich pośredników modny ciuch dla młodych ludzi oraz elegancką odzież dla klasy średniej.

http://24na7.com/ - 3 Sty 2007

Giftex - Tekstylia Promocyjne****

Producent tekstylnych artykułów promocyjnych, takich jak: T-shirty, koszulki polo, polary, kurtki, torby, plecaki, itp. z logo: haft lub nadruk klienta.

http://www.giftex.pl/ - 22 Mar 2001