KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł tekstylny > dywany. chodniki (49)

Bawal Furs - Dywany, Chodniki, Komplety, Skóry*****

Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja futrzaków wykonywanych techniką tkacką, wyłącznie z naturalnych skór owczych. W ofercie sprzedaży posiada również wyprawione dekoracyjne skóry owcze, kapcie skórzane, ogólne wyroby ze skór naturanych. Firma współpracuje z dużymi sieciami handlowymi i pojedyńczymi sklepami. Na stronie zamieszczono ofertę.

http://bawal.pl/ - 15 Lut 2005

Fabryka Dywanów "Agnella" S.A. Białystok, Jelenia Góra*****

Witryna należy do białostockiej fabryki dywanów AGNELLA. Na stronie znajduje się oferta handlowa firmy wraz ze zdjęciami oferowanych dywanów i ich opisem. Oprócz tego na stronie można znaleźć informacje dotyczące sposoby pielęgnacji dywanów. Serwis dostępny jest w dwóch wersjach językowych: angielskim i polskim.

http://www.agnella.com.pl/ - 13 Gru 2005

Impresje - dekoracje wnętrz, tapety dla dzieci i tkaniny zasłonowe w Warszawie*****

Strona internetowa firmy Impresje, która działa w Warszawie. W sprzedaży znajdują się tkaniny zasłonowe do ozdoby okien, liczne dekoracje wnętrz, a także tapety ścienne dla dzieci.

http://www.impresje.pl/ - 2 Gru 2015

Sklep z dywanami - slicznedywany.pl*****

Sklep z dywanami - slicznedywany.pl to najtańszy sklep z dywanami w Internecie. Oferujemy najwyższej klasy dywany - owalne, shaggy, nowoczesne, stylowe i tanie - do każdego wnętrza. Wybierz, dopasuj, kup dywan dla siebie nie ruszając się z domu. Nasz sklep to bardzo bogaty wybór i atrakcyjne ceny. Zapraszamy serdecznie na zakupy!

http://www.slicznedywany.pl/ - 12 Lip 2010

Bawal Furs - Dywany Chodniki Komplety Skóry. Białystok****

Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja futrzaków wykonywanych techniką tkacką, wyłącznie z naturalnych skór owczych. W ofercie sprzedaży posiada również wyprawione dekoracyjne skóry owcze. Firma współpracuje z dużymi sieciami handlowymi i pojedyńczymi sklepami. Na stronie zamieszczono ofertę.

http://www.bawal.com.pl/ - 12 Sty 2006

Blobbi Concept Store - designerskie meble dla dzieci****

Sklep internetowy zajmuje się dystrybucją designerskich mebli dla dzieci.

http://www.blobbiconceptstore.pl/ - 8 Mar 2014

BOST - Technologie Podłogowe. Szczecin****

Firma przedstawia na łamach witryny gamę oferowanych produktów, propozycję współpracy w dziedzinie sprzedaży i montażu obiektowych wykładzin podłogowych, listę ważniejszych z dotyczas wykonanych zleceń.

http://www.bost.pl/ - 12 Sty 2006

Carpet For You : nowoczesne dywany ekskluzywne i owalne****

Strona sklepu internetowego z ekskluzywnymi dywanami. W ofercie wełniane wyroby tureckie, a także nowoczesne modele Shaggy i owalne.

http://carpetforyou.pl/ - 15 Kwi 2015

Coniveo****

W ramach naszego asortymentu znajdziecie liczne wykładziny podłogowe i tarkett, wykorzystywany w m.in. obiektach hotelowych i wielu innych przestrzeniach. Znajdziecie u nas dywanowy, PCV, tarkett, panele winylowe, wycieraczki, czy taśmy antypoślizgowe. Obsługujemy Klientów z całej Polski, a w tym z Rzeszowa, Wrocławia, Warszawy, Katowic oraz Krakowa.

http://www.coniveo.pl/ - 27 Paź 2017

Dywany****

W ofercie naszej firmy Galeria Dywanów z pewnością znajdziesz coś, dzięki czemu Twój dom lub mieszkanie nabierze niepowtarzalnego charakteru. Prowadzimy sklep z dywanami pochodzącymi z różnych krajów, np. Indii, Afganistanu, Nepalu czy Turcji. Oferujemy dywany prostokątne, owalne, okrągłe, z wełny owczej, jedwabiu, tkane ręcznie i wiele innych. Chcemy, aby nasza oferta spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

http://www.galeria-dywanow.com/ - 6 Sie 2013