KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł tekstylny > dzianiny, tkaniny (243)

Centrum Mody*****

Centrum Mody Warszawa jest pierwszym w Polsce i Europie Wschodniej Centrum Mody, prowadzącym sprzedaż hurtową. Na powierzchni 11.000 m2 mieści się 170 firm krajowych i zagranicznych oferujących odzież damską, męską, młodzieżową i dziecięcą, bieliznę, obuwie, tkaniny, galanterię, inne dodatki oraz meble i manekiny do wyposażenia sklepów. Witryna zawiera informacje dla wystawców i odbiorców.

http://www.centrummody.com.pl/ - 16 Mar 2000

Ekskluzywna, pościel, satynowa, bawełniana, dla dzieci*****

AbcPościeli - sklep internetowy oferuje prześcieradła, obrusy, koce, ręczniki, szlafroki, dywaniki łazienkowe, kołdry - ekskluzywna pościel satynowa, pościel dla dzieci oraz poduszki, poszewki i narzuty. Sklep zaprasza po wysokiej jakości pościel, kołdry i narzuty.

http://www.abcposcieli.pl/ - 31 Lip 2009

Patronacki sklep Fabryki Wyrobów Lnianych Żyrardów Sp. z o.o*****

W ofercie tkaniny lniane odzieżowe, dekoracyjne, malarskie, itp. Na stronie informacje o lnie, historia lnu w Żyrardowie.

http://www.fwlinen.com.pl/flash/sp.htm - 2 Lut 2005

2 Lime - hurtownia pluszu****

Prowadzona przez nas hurtownia pluszu oferuje materiały oraz wypełnienia poduszek i innych tego typu artykułów. Proponujemy między innymi polar, tkaninę minky, shaggy czy mikrofibrę. Zapewniamy najwyższą jakość produktów i ich atrakcyjne ceny.

http://2lime.pl/ - 18 Paź 2017

ALMIA POLSKA SP. Z O.O.****

Oficjalna strona wyłącznego przedstawiciela szwedzkiej firmy Almia. Spółka posiada szeroki asortyment ubiorów damskich. Na stronach firmy umieszczono kilka zdjęć z kolekcji oraz mapke dojazdu i kontakt.

http://www.almia.pl/ - 30 Sie 2001

artlen.pl sklep internetowy z wyrobami z lnu****

Sklep internetowy z wyrobami z lnu. Obrusy, serwetki, pościel i ubrania z lnu najlepszych polskich producentów. Ekologiczne i zdrowe lniane tkaniny na każdą porę roku. Polski len - wysoka jakość.

http://www.artlen.pl/ - 21 Kwi 2004

Bielstyl****

Zakład włókienniczy produkujący tkaniny płaszczowe, ubraniowe, kostiumowe i sukienkowe oraz watolinę. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.bielstyl.pl/ - 31 Sty 2002

Bracia Bojakowscy S.J. Zakład Produkcji Materiałów Powlekanych i Obiciowych****

Zakład produkuje materiały powlekane i obiciowe na bazie PCW, PU/PCW PU. Produkujemy materiały meblowe, kaletnicze, obuwnicze i odzieżowe. Tkaniny poliestrowe na torby sportowe, podróżne itp. Tkaniny szenilowe akrylowe na meble. Dzianiny poliestrowe, oprócz podanych produktów jesteśmy w stanie wykonać materiały na życzenie klienta, zarówno pod względem wzoru jakości i koloru.

http://www.braciabojakowscy.pl/ - 3 Wrz 2007

Casual Andropol****

Sklep internetowy producenta tkanin bawełnianych i odzieżowych, w tym koszulowych. Poza materiałami ubraniowymi oferuje również dekoracyjne, takie jak np. batyst. Online sprzedaje również płótno bawełniane. W ofercie dostępne są także produkty wykończeniowe.

http://www.casual.andropol.pl/ - 3 Paź 2014

Centrum Kaletnicze Asconti, Elbląg - okucia kaletnicze****

Hurtownia kaletnicza Asconti w Elblągu oferuje tkaniny i okucia kaletcznie, kleje i pudełka produkowane w Polsce i importowane.

http://www.asconti.com.pl/ - 3 Lip 2006