KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł tekstylny > futra, kożuchy (52)

Zakład kuśnierski BLACHORZ - sklep internetowy*****

Szeroki katalog wyrobów w sieci oraz możliwość skomponowania własnego ubioru i zamówienia przez sieć.

http://www.blachorz.pl/ - 15 Kwi 2005

Adamczyk & Adamczyk****

"Centrum Handlu ze Wschodem, Produkcja i sprzedaż odzieży skórzanej, obrót nieruchomościami". Dostępna jest wersja angielska (w przygotowaniu rosyjska).

http://www.adamczyk.as.net.pl/ - 14 Mar 2000

Beskidiana - producent skór owczych i świńskich.****

Obecnie Beskidiana Sp. z o.o. jest znaczącym producentem skór owczych i świńskich, bierze udział w wielu imprezach targowych zarówno w kraju jak i za granicą. Informacje o firmie, oferta, historia, profil produkcji, referencje, galeria.

http://www.beskidiana.pl/ - 21 Mar 2002

Conmar - producent kożuchów****

Strona prezentująca ofertę prywatnej firmy odzieżowej. Znajdziesz tu informacje o firmie, galerię produktów, aktualności oraz dane umożliwiające kontakt.

http://www.conmar.pl/ - 26 Lut 2002

Firma Skórimpex****

Strona zawiera prezentację firmy działającej w branży skórzanej. Na stronie znajduje się oferta obejmująca obuwie, futra, galanterię skórzaną oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.skorimpex.com.pl/ - 10 Gru 2001

Futra naturalne****

Futra - Rosomak, Kraków. Specjalizujemy się w szyciu futer ze skór naturalnych: futra z szynszyli, futra z norek, karakuły, oceloty, norki, wyroby futrzarskie, galanteria skórzana, produkcja futer. Zapoznaj się z naszą ofertą.

http://www.rosomak.pl/ - 20 Lut 2006

Futro****

Nasza firma Andrzej Jedynak została założona w 1978 roku w Warszawie. Od tego czasu zajmujemy się szyciem wysokiej jakości wyrobów skórzanych i futer z wysokogatunkowych materiałów. Zajmujemy się szyciem między innymi płaszczów, kurtek, kamizelek, ponczo, czapek i szalików. Z naszą najnowszą kolekcją można zapoznać się już teraz na naszej stronie internetowej. Sprzedaż prowadzimy w naszych trzech salonach w Warszawie. Zapraszamy!

http://www.andrzejjedynak.pl/ - 4 Lis 2014

J&J SZEWCZYK****

Wyprawa, farbowanie i uszlachetnianie skór futerkowych. Żywe ryby - hurt, detal.

http://www.szewczyk.waw.pl/ - 21 Sie 2006

Karibu - producent oferujący naturalne futra damskie, kołnierze z lisa i kamizelki z królika****

Oferta producenta galanterii damskiej wykonanej z naturalnych surowców. Dostępne są futra damskie z szynszyli lub norek, a także modne kamizelki futrzane z królika. W sprzedaży znajdują się też takie pozycje, jak obszycie do kaptura z jenota, kołnierz z lisa, a także czapki wełniane z pomponem.

http://www.futrakaribu.pl/ - 2 Gru 2015

MARBET S.C.****

Strona firmy będącej producentem odzieży skórzanej. Znajdziesz tu ofertę ponad stu fasonów, prezentację najnowszej kolecji oraz formularz zamówieniowy.

http://www.marbet.net.pl/ - 15 Lis 2002