KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł tekstylny > nadruki, hafty, odzież promocyjna (167)

Agraf - odzież promocyjna*****

Odzież promocyjna z nadrukiem lub haftem firmowym dla potrzeb reklamowych.

http://www.promostars.pl/ - 15 Mar 2007

Exito Group: mundurki szkolne, kurtki, t-shirty, bluzy, koszulki reklamowe, polo*****

W ofercie wysokiej jakości odzież reklamowa Fruit of the Loom. Oferujemy: koszulki, bluzy, t-shirty, kurtki, koszulki polo, polary oraz odzież promocyjna, odzież robocza i mundurki szkolne. Zapraszamy - koszulki polo i odzież reklamowa Fruit of the Loom.

http://www.fotl.pl/ - 29 Maj 2008

FHU Bell-gra - haft reklamowy i komputerowy*****

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Bell-gra z Poznania od wielu lat funkcjonuje w branży szwalniczej. Specjalnością marki jest haft komputerowy. Stosujemy nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać starannie naszywki na ubrania, emblematy, proporce, itp. Realizujemy także zlecenia przy produkcji odzieży reklamowej.

http://bellgra.com.pl/ - 13 Gru 2017

Haft Gapiński*****

Witryna firmy Haft Gapiński oferującej hafty na odzieży, emplemty. W ofercie precyzyjny haft komputerowy na odzieży, butach, haft reklamowy, haft Richelieu.

http://www.haft.pl/ - 30 Lip 2004

LANETTE - producent odzieży reklamowej, promocyjnej i sportowej*****

LANETTE - czołowa firma zajmująca się projektowaniem i produkcją odzieży reklamowej, promocyjnej i gadżetów reklamowych.

http://www.lanette.gliwice.pl/ - 28 Paź 2004

Polishfolkart*****

Polska sztuka ludowa. Sklep internetowy oferuje wyroby rękodzieła artystycznego: wycinanki, hafty, lalki, rzeźby oraz książki i płyty CD o tematyce ludowej. Folklor z Łowicza i okolic.

http://www.polishfolkart.com/ - 25 Wrz 2003

Saxon - czapki z daszkiem, odzież promocyjna, reklamowa*****

Autoryzowany importer odzieży reklamowej marki Jerzees. Na stronie oferta firmy, a w niej markowa odzież reklamowa i promocyjna oraz odzież sportowa i czapki z daszkiem. W ofercie: T-shirt, bluza, koszula, koszulka polo, bluza polar, czapka z daszkiem.

http://www.saxon.com.pl/ - 14 Kwi 2005

Sema-Print - odzież reklamowa i artykuły reklamowe*****

Odzież reklamowa i artykuły reklamowe. W ofercie odzież reklamowa: koszulki, t-shirty, kurtki, polo, bluzy, czapki, czapeczki i torby reklamowe. Oferujemy także gadżety reklamowe oraz nadruki i haft komputerowy.

http://www.semaprint.com.pl/ - 28 Lip 2004

Sklep internetowy z dobrą odzieżą*****

Wysokiej jakosci BLUZY i KOSZULKI z nadrukami. Ponad 800 fantastycznych wzorów pogrupowanych według 22 kategorii.

http://www.flame.pl/ - 15 Lis 2004

Ubrania damskie*****

Z szafy do szafy to portal modowy, w którym można wymieniać sie ubraniami, kupować i sprzedawać ciuchy, a także szukać inspiracji w poradach profesjonalnych stylistów. Serwis tudostepnia również wirtualną przymierzalnie, gdzie można sprawdzać czy dany zestaw ubrań będzie nam pasował.

http://www.zszafydoszafy.pl/ - 9 Sie 2012