KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł tekstylny > odzież reprezentacyjna i mundurowa (42)

LAZAR*****

Przedsiębiorstwo odzieżowe "LAZAR" istnieje w branży odzieżowej od 22 lat. Firma ta jest producentem: garniturów, marynarek, spodni - również dla najmłodszych panów - fraków, smokingów, kostiumów damskich, ubranek komunijnych, a także umundurowania dla pracowników ochrony i straży, kostiumów dla pracowników banków, urzędów i innych instytucji, strojów dla chórów, orkiestr i wykonawców estradowych.

http://www.lazar.com.pl/ - 1 Mar 2005

Summer-cha producent garniturów męskich*****

Strona firmy oferującej garnitury męskie. Ponadto informacje o firmie, aktualna oferta, lista punktów sprzedaży w Polsce.

http://www.summer-cha.pl/ - 19 Wrz 2001

Discover Polska - dystrybutor odzieży Regatta****

Firma Discover Polska jako przedstawiciel i dystrybutor marki Regatta Great Outdoors oferuje m.in. bluzy z nadrukiem, polary, T-shirty. W ofercie również odzież reklamowa. Szczegóły w zakładce kontakt.

http://www.discoverpolska.pl/ - 11 Mar 2016

E-pauloadriani - sklep internetowy****

Pauloadriani prezentuje najnowsze i najmodniejsze trendy w modzie, zarówno z linii klasycznej jak i casualowej. Słowem moda na cały tydzień. Modne i oryginalne fasony, wysokiej jakości materiały i dodatki, które podkreślą Twoją klasę i styl.

http://www.e-pauloadriani.pl/ - 9 Sty 2013

Fartuchy kuchenne, odzież gastronomiczna, czapki i bluzy kucharskie****

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży gastronomicznej. W ofercie znaleźć można profesjonalne czapki i bluzy kucharskie oraz fartuchy kuchenne do domowego użytku.

http://www.fartuchy24.pl/ - 30 Kwi 2014

"Grand" Moda męska - Garnitury i smokingi w CH Maximus w Nadarzynie****

Firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą konfekcji męskiej, w tym przede wszystkim garniturów i smokingów. Jej punkty stacjonarne znaleźć można w CH Maximus i Centrum Mody w Nadarzynie.

http://www.grandmodameska.pl/ - 1 Kwi 2015

Hektor - sklep internetowy z tanimi krawatami i koszulami męskimi w dużych rozmiarach****

Firma Hektor prowadzi sklep internetowy z krawatami, a także z tanimi koszulami męskimi, również w dużych rozmiarach. W ofercie dostępne są ponadto akcesoria takie jak chusteczki do garnituru, muchy oraz spinki do mankietów.

http://www.sklep-hektor.pl/ - 11 Lut 2015

Kastor - Koszule męskie****

KASTOR S.A. to producent koszul męskich i konfekcji damskiej. Koszule męskie KASTOR kierowane są do Panów ceniących jakość, wygodę, komfort użytkowania oraz łatwość pielęgnacji. Konfekcja damska SENSO skierowana jest do Pań ceniących elegancję, ponadczasową klasykę oraz wrażliwych na modę.

http://www.kastor.pl/ - 17 Gru 2009

KONWART Zakłady Przemysłu Odzieżowego Sp. z o.o. w Koninie****

Przedmiotem działalności firmy jest konfekcjonowanie koszul męskich, bluzek, sukienek, żakietów, spódnic, spodni damskich i męskich, kostiumów damskich oraz innego asortymentu z zakresu krawiectwa lekkiego.

http://www.konwart.com.pl/ - 14 Wrz 2005

Leopard Fashion - producent garniturów****

Firma Leopard Fashion to producent garniturów męskich, ślubnych oraz casualowych na różne okazje. W ofercie dostępne są ponadto koszule w różnych fasonach oraz eleganckie kurtki i płaszcze.

http://leopard-fashion.pl/ - 27 Lut 2015