KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł tekstylny > pasmanteria (81)

Emte - nowoczesna pasmanteria*****

Firma poleca na swojej stronie artykuły pasmanteryjne, sznurowadła, wkładki do butów i akcesoria obuwnicze.

http://www.emte.pl/ - 27 Maj 2005

Craftoholic - hurtownia tkanin****

W ofercie firny znaleźć można materiały Michaela Millera oraz Roberta Kaufmana, a także polary Minky. Hurtownia tkanin prowadzi sprzedaż online i tradycyjną.

http://www.hurt.craftoholicshop.com/ - 4 Wrz 2014

Craftoholic - pasmanteria internetowa****

W ofercie sklepu z tkaninami znaleźć można wspaniałe materiały w wielu różnych wzorach, tasiemki wykończeniowe, wypełnienia, guziki, a także elementy ozdobne oraz akcesoria do szycia, m.in.: nożyce oraz liniały do patchworku i quiltingu. Pasmanteria internetowa zachęca do wygodnych i niedrogich zakupów online!

http://www.craftoholicshop.com/ - 4 Wrz 2014

Duża odzież męska - BMC****

BMC specjalizuje się w odzieży męskiej dla puszystych panów, rozmiary ubrań 3XL-9XL. W ofercie koszulki, spodnie, bluzy, kurtki, bielizna, paski.

http://bmc-zone.pl/ - 5 Kwi 2013

EKPOL Hurtownia Pasmanteryjna. Poznań****

Witryna firmy zajmującej się sprzedażą artykułów pasmanteryjnych i dodatków krawieckich z Czech, Francji, Austri, Włoch, Hiszpani i Polski. Na stronie prezentacja oferty i informacje o firmie.

http://www.ekpol.com/ - 8 Lut 2006

Ermin - hurtownia tkanin i koronek****

Jesteśmy hurtownią pasmanteryjną, która oferuje niezwykle bogaty asortyment koronek na sukienki, ramiączek, gipiur, mikrofibry, jak również kokardek dekoracyjnych. Zachęcamy do poznania całego spektrum oferowanych tkanin i odkrycia niepowtarzalności dzianin, które Państwu proponujemy.

http://www.ermin.pl/ - 24 Maj 2016

Guziki, tasiemki, wstążki, gumy, włóczki Warszawa****

Pasmanteria pod Kokardę Warszawa - Szeroki wybór asortymentu pasmanterii dostępny na miejscu. W ofercie koronki, włóczki, gumy, guziki, wstążki atłasowe, tasiemki - taśmy żakardowe i firanowe. Zapraszamy - rękodzieło i pasmanteria Warszawa, Powiśle, Śródmieście.

http://www.pokokarde.pl/ - 22 Lis 2014

Hurtownia PPHU PIK - Pasmanteria, Hurtownia Dodatków Krawieckich J. Rudzińska Łódź.****

PIK to hurtownia pasmanteryjna w Łodzi, która prowadzi sprzedaż hurtową pasmanterii i komponentów do produkcji krawieckiej. Doskonale służy jako miejsce udanych zakupów i zaopatrzenia firm krawieckich, stoisk i małych sklepów z pasmanterią. Dodatki i akcesoria, które posiada w ofercie, znakomicie nadają się do produkcji wyrobów odzieżowych i kaletniczych. Wiele z nich również nadaje się jako komponenty do działalności dekoratorskiej. Dzięki doświadczeniu handlowemu nabytemu, przez długi okres działalności firmy, klienci mogą liczyć na szybką, kompetentną i fachową obsługę. Wyrobione wyczucie rynku dodatków, pozwala liczyć na pomóc w doborze potrzebnych dodatków pasmanteryjnych i innych niezbędnych do produkcji: nici, koronki, guziki, zamki błyskawiczne, klamry, etykiety, itp. Oferta dodatków krawieckich, kaletniczych i akcesorii pasmanteryjnych dla klientów z całej Polski. Firma PIK prowadzi również sprzedaż detaliczną, z wyłączeniem produktów pakowanych wielkometrażowo.

http://www.dodatki-pik.pl/ - 28 Lis 2012

Igły dziewiarskie i szwalnicze****

Oferujemy igły dziewiarskie i szwalnicze firmy GROZ-BECKERT. Lamowniki i inne przystawki firmy CF Italia. Różnorodne przędze dziewiarskie, włókniny oraz nici hafciarskie. Maszyny do haftu przemysłowego oraz części.

http://www.bazexim.com.pl/ - 25 Lis 2004

Korinex - dodatki krawieckie, kołnierze, obrusy. Turek****

Korinex - produkcja koronek. Koronki atłasowe, aplikacje atłasowe, pasmanteria, dodatki krawieckie, kołnierze, obrusy. Bogate wzornictwo, szeroka gama kolorów, atrakcyjne ceny. Na stronie katalog online - producent koronek zaprasza.

http://www.korinex.com.pl/ - 31 Sty 2006