KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł tytoniowy (58)

Fajka wodna, tabaka, bongo, bibułki i szisza***

Hurtownia fajek wodnych. W ofercie ponad 10000 produktów takich jak: fajka wodna, shisha, bongo, tabaka, bibułki, fajki arabskie i tytoń do fajek wodnych. Hurtownia zaprasza - korzystne ceny na wysokiej jakości szklane fajki wodne, akcesoria oraz szisza.

http://fajkiwodne.com/ - 13 Cze 2012

Fajki, tytonie, akcesoria***

Strona firmy Silver Tobacco zajmujacej się obrotem detalicznym i hutrowym tytoniami - w 90% fajczarstwem. Na stronie robudowany cennik ze zdęciami, katalog, aktualności.

http://www.fajka.net/ - 10 Gru 2003

ICE-FULL Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Gastronomiczne***

Ice-Full - wizytówka przedsiębiorstwa produkcyjno-gastronomicznego, które oferuje w sprzedaży hurtowej i detalicznej wodę mineralną, piwo, napoje, alkohole, wina, wyroby spirytusowe i wyroby tytoniowe.

http://www.ice-full.com.pl/ - 3 Wrz 2001

Krajowe Stowarzyszenie Przemysłu Tytoniowego***

Witryna branżowego stowarzyszenia zakładów produkujących wyroby tytoniowe. Na jej łamach znajdziesz informacje o KSPT, kodeks marketingowy, program AKCES oraz pokrewne linki.

http://www.kspt.org.pl/ - 4 Wrz 2001

LUFKI i FAJKI WODNE - Sklep Internetwoy WUJO***

Lufki, Fajki wodne, Fajki lodowe.

http://www.republika.pl/wujo_gliwice/ - 7 Kwi 2004

MR Bróg***

Na stronie znajduje się wykaz oferowanych modeli fajek oraz informacje o fajczarstwie. Strony również w języku angielskim i niemieckim.

http://www.mrbrog.com.pl/ - 26 Kwi 2002

Robo II***

Fajki, tytonie, filtry, akcesoria firmy Vauen. Na stronie znajdziesz zdjęcia proponowanych produktów, ciekawostki "fajczarskiego świata", garść linków i bramkę SMS.

http://www.robo.pyk.pl/ - 19 Wrz 2001

Romir***

Na stronie oferta firmy handlowej która zajmuje sie rozprowadzaniem artykułów chemii gospodarczej, kosmetyków i papierosów.

http://www.romir.pl/ - 15 Paź 2002

Shisha Center Sopot.Sklep z shishą, tytonie, melasy, bongo***

Zapraszamy do sklepu położonego w centrum Sopotu, zaraz przy głównym deptaku Monte Cassino. Znajdziecie u nas wszelkie niezbędne przybory oraz akcesoria aby cieszyć się aromatycznym smakiem Fajki wodnej. Oprócz Shishy można u nas również kupić szklane fajki wodne,tytonie,melasy,węgielki, bibułki,młynki, lufki szklane, drewniane jak i metalowe, zapalniczki i wiele więcej. Z radością zapraszamy do letniego ogródka, gdzie w ciszy i spokoju z dala od zgiełku deptaka można usiąść w wygodnych pufach i zakosztować orientalnego smaku fajki wodnej.

http://www.shisha-center.pl/ - 12 Lut 2013

Smok - Hurtownia Wyrobów Tytoniowych***

Hurtownia papierosów. Dystrybucja własnym transportem. Na stronie pełna oferta oraz dane kontaktowe.

http://www.smokzoo.com.pl/ - 9 Kwi 2004