KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł wydobywczy (178)

Atrakcje turystyczne w polsce*****

Strona Kopalni Soli w Wieliczce. Znajdziesz tu historię kopalni, legendy z nią związane, informacje ogólne, opis trasy turystycznej, aktualnosci oraz kalendarz imprez.

http://kopalnia.pl/ - 7 Wrz 2012

DALBIS - Śląskie Towarzystwo Wiertnicze*****

Spółka DALBIS jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z dużym doświadczeniem w zakresie techniki wiertniczej. Na stronach znajdują się informacje dotyczace działalności i oferty firmy.

http://www.dalbis.com.pl/ - 7 Kwi 2000

KGHM Polska Miedź S.A.*****

Serwis przedstawia pełną ofertę produktową oraz informacje dla inwestorów. Interesującym działem jest sekcja poświęcona ekologii, podkreślająca zaangażowanie KGHM w ochronę środowiska. Użytkownicy mają także dostęp do aktualnych cen metali z London Metal Exchange oraz mogą skorzystać z informacji zawartych w biuletynie przesyłanym pocztą elektroniczną.

http://www.kghm.pl/ - 5 Mar 2001

Miedziana Góra*****

Strona zawiera informacje o historii i czasach współczesnych kopalni na Miedzianej Górze. Zamieszczono tu również wiadomości o minerałach oraz autorze strony.

http://www.republika.pl/pawekrol/index_ie.html - 14 Wrz 2001

Pemug S.A.*****

Przedsiębiorstwo Montażu, Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Górniczych "Pemug" S.A. zgodnie z życzeniem inwestorów realizuje obiekty kompleksowo "pod klucz" lub w zakresie konstrukcji stalowych i urządzeń. Swoją działalność prowadzi na rynku krajowym i za granicą.

http://www.pemug.com.pl/ - 29 Sty 2000

Turów S.A.*****

Kopalnia węgla brunatnego. Prezentacja zakładu, jego historii i stosowanych technologii, zdjęcia oraz aktualności.

http://www.kwbturow.com.pl/ - 6 Gru 2001

Arnall Poland Sp. z o.o****

Na stronie znajdziesz prezentacje australijsko - polskiej spółki oferującej nowe technologie dla górnictwa.

http://www.arnall.com.pl/ - 16 Kwi 2002

ASMKO-BIS - płyty poliuretanowe****

Firma ASMKO-BIS to producent zaawansowanych technologicznie tworzyw sztucznych. W ofercie m.in. płyty poliuretanowe, elastomery, uszczelki i inne. Naszymi odbiorcami są największe przedsiębiorstwa przemysłowe i wydobywcze w kraju.

http://www.asmkobis.pl/ - 8 Lip 2016

ATRAK s.c.****

Geologia, Geotechnika, Geofizyka, Hydrogeologia, Ochrona Środowiska, Magnetyzery. Prace z zakresu geotechniki, geofizyki, ochrony środowiska (m.in. monitoring wysypisk przemysłowych i komunalnych, ocena wpływu istniejących obiektów na środowisko).

http://atrak.pop.pl/ - 21 Sie 2001

AZIS Mining Service****

Profil produkcyjny firmy obejmuje: projektowanie i wykonawstwo urządzeń górniczych dla potrzeb kopalń węgla kamiennego w oparciu o własne chronione rozwiązania, regeneracja urządzeń i materiałów górniczych, remonty urządzeń w oparciu o posiadaną autoryzację producenta.

http://www.azis.4com.pl/ - 23 Lis 2000

Informacje dodatkowe