KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł wydobywczy (178)

Biuro Handlowe "INTERCO" - paliwa, węgiel, koks, wyroby hutnicze, chemia...***

Biuro Handlowe INTERCO oferuje - paliwa stałe i płynne, koks, wyroby hutnicze, produkty chemii oraz węgiel.

http://www.interco.katowice.pl/ - 15 Lip 2003

Biuro Studiów i Projektów Górniczych w Katowicach.***

Strona przedsiębiorstwa wykonującego kompleksową dokumentację projektowo-kosztorysową w zakresie budowy, przebudowy i rozbudowy zakładów górniczych oraz inwestycji towarzyszących.

http://www.bsipg.katowice.pl/ - 1 Cze 2001

Bomar Marek Niemczyk***

Hydraulika siłowa, przewody wielokanałowe, multiwęże, produkcja, remonty, sprzedaż, wysoka jakość i niezawodność rozwiązań.

http://www.bomar.hg.pl/ - 3 Kwi 2003

Borowskie Kopalnie Granitu sp. z o.o. w Borowie***

Witryna przedsiębiorstwa zajmującego się wydobywaniem i obróbką granitu. O dodatkowe informacje i cennik można dowiedzieć się wypełniając formularz.

http://www.bkg.com.pl/ - 6 Mar 2000

Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.***

Na łamach strony znajdziesz prezentację oferty robót górniczych, ogólnobudowlanych, likwidacyjnych i rekultywacji terenu. Zamieszczono tu szczegóły dotyczące proponowanych przez firmę usług.

http://www.bzug.pub.pl/ - 13 Lut 2002

COIG Zabrze S A***

Na stronie prezenatcja Centralnego Ośrodeka Informatyki Górnictwa, Oddział 5 w Zabrzu. Oferuje usługi informatyczne i telekomunikacyjne, budowanie i serwis sieci lokalnych i rozległych, projektowanie, tworzenie i wdrażanie systemów wspomagających proces zarządzania, integrowanie systemów sieciowych aplikacji i sprzętu, programowanie w środowisku Unix-Informix i Windows-Access.

http://www.coig5.zabrze.pl/ - 17 Kwi 2002

Dalmond Trading Polska Sp. z o.o.***

Strona firmowa. Znajdziesz tu informacje o firmie, pełen asortyment firmy i dane kontaktowe.

http://dalmond.pl/ - 23 Wrz 2003

Diament Sp. z o.o.***

Na stronie prezentacja firmy, która prowadzi poszukiwania naftowe. Oferuje usługi serwisu wierceń, płuczkowego, cementacyjnego, hydrogeologicznego oraz usługi transportowe i z zakresu profilaktyki przeciwerupcyjnej. Historia firmy, omówienie świadczonych usług, dane kontaktowe.

http://www.pn-diament.com.pl/ - 16 Kwi 2002

Drillsafe Janel***

"Firma działalność swoją koncentruje na poszukiwaniu i wdrażaniu nowych technologii w zakresie płynów wiertniczych oraz upowszechnianiu w kraju światowych standardów jakościowych". Informacje na stronach opracowano po polsku i angielsku.

http://www.drillsafe.com.pl/ - 5 Kwi 2000

Elektrometal S.A.***

Wiodący dostawca sprzętu dla przemysłu górniczego. Produkuje sprzęt oświetleniowy, iskrobezpieczne systemy łączności, sygnalizacji i blokady oraz urządzenia bezpieczeństwa górniczego. Na stronie informacje na temat oferty.

http://www.elektrometal.com.pl/ - 18 Gru 2002