KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł wydobywczy (178)

Famur S.A.****

Na stronie znajdziesz prezentację producenta i eksportera kombajnów górniczych, ścianowych. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.famur.com.pl/ - 16 Kwi 2002

FHU KOKSOWNIK miał****

Bez wątpienia atutem FIRMY HANDLOWO - USŁUGOWEJ KOKSOWNIK Skład opału i kamienia z Gubina jest najwyższa jakość wykonywanych usług oraz sprzedawanych towarów. Na uznanie zasługuje także bogaty asortyment, który zachwycił już wielu stałych klientów. FHU KOKSOWNIK w swej ofercie ma węgiel kamienny i brunatny (kostkę, eko-groszek, orzech, miał, koks, kęsy i brykiet rekord) oraz kamień naturalny z krajowych kopalni. Kamień ów ma zastosowanie zarówno w budownictwie jak i w małej architekturze ogrodowej. odnajdziecie tutaj Państwo: kostkę granitową, łupek, żwir, piasek, grys, a ponadto kruszywo piaskowe, piaskowiec i otoczaki. Swoje artykuły firma zapewnia klientom indywidualnym, którymi są domy jednorodzinne, kamienice oraz bloki ale także hurtowym: spółdzielniom mieszkaniowym, placówkom oświatowym oraz innym. Więcej o ofercie znajdą Państwo na stronie.

http://koksownikgubin.pl/ - 6 Lut 2013

Fugo S A****

Na stronie znajdziesz prezentację fabryki urządzeń dla górnictwa odkrywkowego. W ofercie systemy przenośnikowe, maszyny i urządzenia, wyposażenie statków i ich elementy, konstrukcje metalowe, podzespoły i części maszyn, odlewy staliwne i z żeliwa sferoidalnego, itp. Witryna także w j. ang. i niem.

http://www.fugo.com.pl/ - 16 Kwi 2002

Galeria Fotografii****

Strona poświęcona fotografii. Można znaleźć tu głównie fotografie czarno-białe, ale i miłośnicy kolorów nie powinni być zawiedzeni.

http://republika.pl/fotyy/ - 24 Wrz 2001

GAZOPROJEKT****

Strona firmy wykonującej prace studialne i konsultingowe dla polskiego gazownictwa. Na stronie znajdziecie: historię firmy, oferowane usługi, zrealizowane projekty, wyniki finansowe firmy, ogłoszenia o pracy.

http://www.gazoprojekt.com.pl/ - 11 Gru 2001

Glinik S.A. Grupa Kapitałowa****

Spółka projektuje oraz produkuje maszyny i urządzenia, które umożliwiają postęp w wielu gałęziach przemysłu na całym Świecie. Główną specjalnością zakładu są maszyny dla górnictwa węglowego i naftowego. Na stronie również propozycje wypoczynku w ośrodkach wczasowych Glinik.

http://www.glinik.gorlice.pl/ - 16 Kwi 2002

Gliwicka Spółka Węglowa S.A.****

GSW oferuje węgle energetyczne oraz węgiel koksowy. Na stronie znajdziecie informacje ogólne, o strukturze, kopalniach i węglu.

http://www.gsw.pl/ - 6 Kwi 2000

Główny Instytut Górnictwa****

Główny Instytut Górnictwa jest jednostką badawczo-rozwojową związaną od 1945 roku z przemysłem wydobywczym oraz regionem Górnego Śląska. Działalność Instytutu dotyczy najbardziej istotnych problemów bezpieczeństwa pracy, rozwoju nowoczesnych technologii i technik górniczych oraz ochrony środowiska przed skutkami działalności przemysłowej, w szczególności górniczej.

http://www.gig.katowice.pl/ - 28 Sie 2002

Górnicza Agencja Pracy****

Oferty pracy, szkolenia, aktualoności i inne zagadnienia z pracy na łamach strony.

http://www.gap.org.pl/ - 8 Lut 2005

GRANIT STRZEGOM S.A****

Informacje o firmie, katalog produktów, zdjęcia.

http://www.granit-strzegom.com.pl/ - 13 Wrz 2001