KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł wydobywczy (178)

Hurtownia olejów i smarów****

Potrzebujesz beczkę oleju ? Interesuje Cię darmowa dostawa pod wskazany adres na terenie kraju oraz niska cena środków smarnych ? A może masz problemy smarownicze i potrzebujesz wysokiej jakości smaru ? Jeżeli tak, to nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Zajmujemy się dystrybucją olejów, smarów oraz płynów eksploatacyjnych od wielu lat, ciesząc się dobrą opinią wśród naszych obecnych klientów. Hurt i dystrybucja nie tylko marki Orlen Oil z Platinum. U nas dostaniesz np. produkty: hydrol, hv-46, transol, iterm 6mb, pressol, formex, oleje wielofunkcyjne agro utto i stou, hipol i setki innych.

http://www.forumsmarowe.pl/ - 8 Gru 2014

Hydrofory, pompy głębinowe, przepompownie ścieków - Grudziądz****

Na stronach sprzedaż urządzeń do pompowania ścieków, wody i odwadniania, paliwa, gazu płynnego propan-butanu. Dostępne są pompy głębinowe, samozasysające, zatapialne, próżniowe i dmuchawy, cyrkulacyjne oraz hydrofory.

http://www.arpo.pl/ - 26 Lut 2014

Hydrotech****

Witryna dostawcy specjalistycznych usług remontowo-produkcyjnych w zakresie maszyn i urządzeń górniczych.

http://www.hydrotech.com.pl/ - 19 Wrz 2003

INSTYTUT GÓRNICTWA NAFTOWEGO****

Instytut jest jednym z najstarszych w Polsce instytutów naukowo-badawczych.Przedmiotem działania Instytutu jest prowadzenie prac naukowo-badawczych, rozwojowych, wdrożeniowych oraz usługowych głównie w dziedzinie górnictwa nafty i gazu oraz gazownictwa.

http://www.igng.krakow.pl/ - 10 Sty 2002

Interbin****

Firma ta to giełda wierzytelności, giełda węglowa oraz oferta instalowania sklepu internetowego.

http://www.interbin.com.pl/ - 4 Kwi 2000

Intersale****

Firma Intersale zajmuje się głównie sprzedażą węgla i koksu. Dostarcza także produkty na potrzeby górnictwa oraz handluje półproduktami hutniczymi.

http://www.intersale.com.pl/ - 5 Kwi 2000

Jaro S A****

Na stronie znajdziesz prezentacje dostawcy wyrobów glinokrzemianowych. W ofercie również usługi w zakresie drobnych przemiałów różnorodnych surowców mineralnych: wapienia, antracytu, koksu, piasku kwarcowego itp., a także usługi wypalania w piecu obrotowym. Oferta handlowa; surowce dla branży materiałów ogniotrwałych i ceramiki, surowce dla budownictwa i in. Cennik.

http://www.jaro.pl/ - 17 Kwi 2002

K Investments Sprzedaż Węgla****

K Investments jest niezależnym sprzedawcą paliw stałych. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży materiałów sypkich tj.: koks przemysłowo-opałowy, węgiel kamienny, antracyt, węgiel brunatny, koks odlewniczy, miał węglowy, ekogroszek oraz węgiel koksowy.

http://www.kinvestments.pl/ - 10 Maj 2016

Kamień Ogrodowy i Elewacyjny: kamien-dolnoslaski.pl****

Kamień dolnośląski - Producent wyrobów z kamienia naturalnego. Kamień elewacyjny i ogrodowy. Łupek na elewacje i ścieżki. Kamień ozdobny i murowy. Zapraszamy do kontaktu.

http://www.kamien-dolnoslaski.pl/ - 9 Sie 2010

Konin - Kopalnia Węgla Brunatnego w Kleczewie S A****

Na stronie znajdziesz prezenatcję spółki - historia, struktura kopalni, sfery działalności, charakterystyka odkrywek, zarząd. W ofercie sprzedaż węgla brunatnego i kopalin.

http://dns.kwbkonin.pl/ - 16 Kwi 2002