KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł wydobywczy (178)

Nexus - montaż konstrukcji stalowych, transport odpadów niebezpiecznych****

Nexus oferuje projektowanie i montaż konstrukcji stalowych, remonty dla górnictwa oraz transport odpadów niebezpiecznych także medycznych do utylizacji.

http://www.nexus-konstrukcje.pl/ - 2 Cze 2014

Nowomag****

Nowosądecka Fabryka Urządzeń Górniczych - w ofercie produkcja specjalistycznych maszyn na potrzeby górnictwa oraz usługi obróbki metalu (spawanie, toczenie, frezowanie itp). Na stronie prezentacja oferty i kontakt.

http://www.nowomag.com.pl/ - 16 Kwi 2002

Olsztyńskie Kopalnie Surowców Mineralnych****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która zajmuje się produkcją, dystrybucją i sprzedażą kruszyw mineralnych, na stronie adresy i telefony kontaktowe.

http://www.oksm.pl/ - 17 Kwi 2002

PANGAZ - Górnicze Biuro Projektowe****

Strona firmowa, zawiera informacje o firmie, dzialności, oferowanych usługach, już wykoananych realizacjach oraz referencje.

http://www.pangaz.com.pl/ - 11 Gru 2001

Polskie Centrum Promocji Miedzi SA****

Witryna opisuje założenia i cele Centrum oraz prowadzoną działalność mającą na celu promowanie jak najszerszego zastosowania miedzi i jej stopów, a także zwiększenie świadomości społeczństwa na temat korzyści wynikających z zastsowania miedzi oraz jej pozytywnego wpływu na naturalne środowisko i zdrowie człowieka. Znajdziemy tu szereg publikacji zawierających aktualne informacje rynkowe, raporty techniczne oraz bibliotekę video. Ciekawym elementem witryny jest galeria zdjęć prac wykonanych z zastosowaniem miedzi.

http://www.miedz.org.pl/ - 17 Sty 2002

Poltegor - Instytut Górnictwa Odkrywkowego - Wrocław****

Zajmuje się pracami badawczo-rozwojowymi w szerokim kompleksie górnictwa odkrywkowego oraz w innych gałęziach przemysłu. Posiadamy interdyscyplinarne zespoły pracowni i laboratoriów. Współpracujemy z czołowymi ośrodkami naukowymi w Polsce oraz z zagranicznymi producentami aparatury. Strona zawiera informacje o firmie, ofertę, referencje.

http://www.igo.wroc.pl/ - 20 Kwi 2004

Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentacje spółki specjalizującej się w poszukiwaniu i udostępnianiu złóż ropy naftowej i gazu ziemnego, włączając w to prace związane z rekonstrukcją otworów wiertniczych. Historia i struktura firmy. Oferta świadczonych usług. Lista referencyjna.

http://ogec.krakow.pl/ - 17 Kwi 2002

Poszukiwania Nafty i Gazu Nafta Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która prowadzi prace poszukiwawcze i eksploatacyjne ropy naftowej i gazu ziemnego. Świadczy również usługi transportowo-sprzętowe specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem.

http://www.pgnig.com.pl/pnig_pila/ - 16 Kwi 2002

Powłoka Producent Wyrobów z Ceramiki Technicznej****

Produkcja wysokiej jakości wyrobów z ceramiki specjalnej, wytrzymałych mechanicznie, odpornych na wysokie temperatury, odpornych na ścieranie, próżnioszczelnych o wysokich parametrach dielektrycznych. Zamówienia na wyroby wielkoseryjne jak również wyroby jednostkowe. Zamówienia na wyroby wielkoseryjne jak również wyroby jednostkowe. Doradztwo techniczne w zakresie konstrukcji i aplikacji wyrobów. Dzięki zastosowanej technologii izostatycznego formowania wyrobów oraz obróbce mechanicznej, produkowane wyroby wyróżniają się wysoką gęstością tekstury i dużą dokładnością wykonania.

http://powloka.com/ - 12 Mar 2017

P.P.U.H Sato****

Strona przedsiębiorstwa remontowo-produkyjnego z Pszczyny.Firma w szczególności specjaliuje się w remontach obudów zmechanizowanych,maszyn i urządzeń górniczych.

http://www.sato.4com.pl/ - 27 Gru 2000

Informacje dodatkowe