KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł wydobywczy (178)

PRU OPA-CARBOSp. z o.o.****

Strona firmy działającej w branży górniczej i nie tylko, świadczącej usługi w zakresie badań i pomiarów elektrycznych, lokalizacji uszkodzeń kabli, telekomunikacji, informatyki i dostępu do Internetu

http://www.opa-carbo.com.pl/ - 22 Lut 2001

Rowex Group Sp. z o. o. - sprzedaż węgla wysokokalorycznego****

Firma ROWEX GROUP sp. z o.o. została założona w 2012 roku. Firma rośnie i rozwija się dzięki owocnej współpracy z czołowymi dostawcami surowców energetycznych, wiodącymi gospodarstwami rolnymi i z ogromną siecią polskich firm zajmujących się sprzedażą węgla. ROWEX GROUP Sp. z o. o. jest firmą zajmującą się przeróbką i sprzedażą węgla wysokokalorycznego. W sprzedaży: kostka, orzech, orzech II, ekogroszek, miał węglowy.

http://rowex-group.pl/ - 21 Paź 2017

Sjenit.com.pl****

Strona firmy Sjenit SA z Kośmina. Zajmuje się ona wydobyciem, obrabianiem i sprzedawaniem kamienia. W ofercie znajdują się takie produkty jak granodioryt – sjenit Kośmin, różne typy kruszywa, bloki i bryły, kostka brukowa z kamienia i materiał przeznaczony do budowania torów żużlowych. Firma posiada certyfikaty, które gwarantują wysoką jakość produktów.

http://www.sjenit.com.pl/ - 19 Kwi 2013

Skład Opału Koteże - opał w korzystnych cenach****

Przedsiębiorstwo oferuje sprzedaż opału w korzystnych cenach. W asortymencie znajduje się m.in. kostka wysokokaloryczna, orzech polski oraz ekogroszek kolumbijski (luz oraz worki).

http://www.suchywegiel.pl/ - 23 Sie 2017

Sól peklowa****

Chcesz zrobić przepyszne danie, a w domu brakuje Ci akurat soli peklowej? Nasza firma Krys-Pak zajmuje się nie tylko taką solą jak sól peklowa, ale także specjalizuje się w soli drogowej, spożywczej, lizawkach czy kruchach solnych. Sprzedaż soli drogowej mamy pakowane w workach 5, 10, 25 kg lub luzem. Dysponujemy taborem złożonych z ciągników siodłowych i przyczep. Polecamy Państw dostawę towaru osobiście, a także jesteśmy w gotowości z przewozami za granicą. Cenimy sobie zadowolenie klientów, a także jakość towarów przywiezionych.

http://www.krys-pak.pl/ - 20 Cze 2013

Stowarzyszenie Przemysłu Wapienniczego - kruszywa wapienne i węglanowe****

Wszelkich informacji na temat cen kruszyw wapiennych, węglanowych, a także nawozów i wapnowania gleby szukajcie Państwo w przedsiębiorstwach zrzeszonych w Stowarzyszeniu Przemysłu Wapienniczego. Nasi partnerzy oferują produkty i usługi, w tym m.in. tynki dekoracyjne, zaprawy murarskie i tynkarskie, stabilizację gruntu i inne.

http://wapno-info.pl/ - 8 Lut 2017

Strona firmy ZMUE - producenta urządzeń iskrobezpiecznych****

Firma ZMUE z Tych specjalizuje się w produkcji i konstruowaniu urządzeń budowy specjalnej (iskrobezpiecznch) stosowanych w górnictwie, chemii, petrochemii, energetyce itp.. Na stronie znajdziecie informacje o ofercie.

http://www.zmue.com.pl/ - 10 Maj 2000

Strona Górniczych Zakładów Dolomitowych S.A.****

Strona zawiera informacje o Górniczych Zakładach Dolomitowych S.A. w Siewierzu.

http://www.gzd.com.pl/ - 13 Gru 2001

Strona Sanockiego Zakładu Górnictwa Nafty i Gazu****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy. Ponadto szeroka informacja na temat zakresu działalności - wydobycie nafty, gazu i usług, a także dane adresowe. Strona dostępna również w wersji angielskiej.

http://www.nafta-gaz.sanok.pl/ - 31 Sie 2001

Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A.****

Zapraszamy do współpracy ze Szczecińskimi Kopalniami Surowców Mineralnych, które oferują kruszywa najwyższej jakości, nadające się do zastosowania w budownictwie i przemyśle. Zapraszamy do zapoznania się z cenami.

http://www.sksm.com.pl/ - 10 Sty 2015

Informacje dodatkowe