KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł wydobywczy (178)

Śruby, krążniki, okładzina - Unipol Carbon Steel****

Oferujemy w bieżącej sprzedaży następujące rodzaje towarów: - okładzina betonowa, - krążniki do przenośników taśmowych, - śruby i nakrętki maszynowe, - elementy obudów chodnikowych, - wyroby hutnicze, - i wiele innych Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami komercyjnymi.

http://www.unipol-bytom.pl/ - 8 Lis 2006

Tarmac Kruszywa****

Tramac Kruszywa oferuje wysokiej jakości kruszywa budowlane: żwiry, piaski, mieszanki oraz grysy granitowe, kwarcytowe i szarogłazowe.

http://www.tarmac-kruszywa.pl/ - 9 Sie 2006

TERMID - Przewierty proste i kierowane****

"Przedsiębiorstwo TERMID świadczy usługi z zakresu przewiertów kierowanych i prostych. Jest to bezodkrywkowa technologia układania kabli i rur przy wykorzystaniu specjalistycznych maszyn przewiertowych".

http://www.termid.pl/ - 20 Kwi 2000

Tesgas Sp. z o.o.****

TESGAS to młoda, prężnie działająca firma na rynku usług eksploatacyjnych w branży gazowniczej, zapewniająca sprawne i skuteczne realizowanie działań na wypadek awarii. W swoim działaniu kierujemy się zasadą fair play, stawiając zawsze na pierwszym miejscu satysfakcję naszych Klientów oraz zadowolenie zatrudnionych pracowników.

http://www.tesgas.pl/ - 4 Mar 2004

THMH - polski węgiel****

THMH to firma z Pyskowic, która specjalizuje się w sprzedaży polskiego węgla za pośrednictwem swojego sklepu internetowego. Jako autoryzowany sprzedawca Polskiej Grupy Górniczej oraz Tauron Wydobycie , oferuje przede wszystkim węgiel z polskich kopalń, w tym ekogroszek, groszek, miał, orzech, kostkę, flot, koks. THMH proponuje opał workowany oraz luzem, a szeroki asortyment pozwala dopasować węgiel do konkretnego kotła oraz oczekiwań odbiorcy. Wśród klientów firmy THMH są i przedsiębiorstwa energetyczne, i firmy z różnych branż, i klienci indywidualni.

http://www.thmh.pl/ - 10 Sie 2017

Twojwegiel.pl - węgiel w workach****

Zachęcamy do skorzystania z oferty, w której znajduje się węgiel opałowy w workach (kamienny i brunatny). Zajmujemy się również sprzedażą miału, ekogroszku oraz drewna kominkowego. Na stronie znajdują się również praktyczne porady dotyczące ogrzewania. Działamy w Wieleniu. Zapraszamy.

http://www.twojwegiel.pl/ - 14 Gru 2017

TWO-MET Aspiratory dla górnictwa****

Aspiratory dla górnictwa.

http://www.two-met.pl/ - 6 Sie 2007

Victoria - Autoryzowanego Sprzedawcy Katowickiego Holdingu Węglowego S.A.****

Nasza skład węgla na rynku istnieje już od 2004 roku. Przez te wszystkie lata zebraliśmy spore doświadczenie, a także kontakty biznesowe i zadowolonych klientów. Zajmujemy się zarówno handlem hurtowym jak i detalicznym. Mamy w ofercie ekogroszek, orzech różnych typów, brykiet trocinowy, miał i wiele innych gatunków węgla. Mamy w ofercie także węgiel workowany. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.wegielvictoria.pl/ - 24 Mar 2015

VIRT - Koła zębate, zespoły stożkowe, frezowanie uzębień.****

VIRT - Koła zębate. Produkowane w naszym zakładzie części zamienne do maszyn, koła zębate i wały wykonujemy według dostarczonej dokumentacji lub przeprowadzamy pomiary i przeliczenia, aby odtworzony element spełniał państwa oczekiwania. Koła zębate o zębach prostych, skośnych, zespoły stożkowe, wały.

http://www.virt.com.pl/ - 17 Maj 2004

WAT Venture****

Zapewniamy odpowiednie materiały ogniotrwałe zakładom stalowym oraz odlewniczym. WAT Venture w swojej ofercie uwzględnił między innymi takie produkty, jak antracyt, węgliki krzemu, grafit i brykiet.

http://www.watventure.pl/ - 27 Wrz 2018