KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł wydobywczy (177)

Węglokoks****

Witryna jednego z największych polskich eksporterów węgla kamiennego, koksu i paliw stałych. Na stronach znajdują się dane teleadresowe, parametry techniczne koksu, węgla i paliw, statystyka eksportu oraz aktualności.

http://www.weglokoks.com.pl/ - 8 Mar 2000

Wortal Branży Górniczej****

Prezentowane artykuły odnoszą się do aktualnego stanu górnictwa, jak i problemów, które go dotykają. Serwis zawiera aktualne oferty przetargowe, katalog firm.

http://www.gornictwo.info/ - 5 Gru 2003

Www.kompaniagornicza.pl****

Kompania Górnicza ma swoją siedzibę w Piławie Górnej. Zajmuje się produkcją kruszyw łamanych. Są one wykorzystywane między innymi w budownictwie drogowym oraz kolejowym. Firmie zaufało już szereg firm budowlanych z Polski oraz spoza granic kraju, między innymi firmy: Strabag, Covec, Budimex, Mostostal Warszawa. Firma ma możliwość wysłania nawet 16 tys. ton kruszywa na dobę, przy pomocy transportu kolejowego. Poza tym, kruszywo do klientów dostarczane jest również przy pomocy samochodów. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty i zapoznać z realizacjami, warto zajrzeć na stronę internetową firmy.

http://www.kompaniagornicza.pl/ - 6 Lip 2017

Wyższy Urząd Górniczy****

Informator Wyższego Urzędu Górniczego. Zakres działań WUG, działalność Okręgowych Urzędów Górniczych, najważniejsze fakty z historii WUG w Katowicach.

http://www.wug.gov.pl/ - 5 Gru 2001

Zabrzańskie Zakłady Mechaniczne S.A.****

Zabrzańskie Zakłady Mechaniczne specjalizują się w produkcji maszyn i urządzeń, świadczeniu usług oraz wynajmie sprzętu, przede wszystkim na potrzeby przemysłu górniczego. Na stronach oferta firmy, produkty, usługi, polityka jakości.

http://www.zzm.com.pl/ - 5 Gru 2001

Zakład Eksploatacji Kruszywa i Usług Sprzętem Ciężkim Budowlanym****

Przedsiębiorstwo oferuje usługi wynajmu sprzętu budowlanego, transportowe, dostaw kruszywa oraz budowlano-drogowe. Na stronach prezentuje dokładnie sylwetkę firmy oraz zakres świadczonych usług.

http://www.kula.com.pl/ - 13 Wrz 2005

Adamów S A - Kopalnia Węgla Brunatnego***

Przedmiotem działania przedsiębiorstwa jest wydobywanie węgla brunatnego i surowców towarzyszących, rozbudowa i modernizacja Kopalni oraz remonty sprzętu i urządzeń kopalnianych, ochrona środowiska naturalnego przed ujemnymi skutkami działalności górniczej oraz rekultywacja terenów górniczych. Zamieszczono informacje o władzach kopalni, informacje ogólne, aktualności oraz galerię zdjęć. Mapa ułatwiająca dotarcie do kopalni.

http://dns.kwbadamow.com.pl/ - 8 Lut 2002

AKADEMIA GÓRNICZO - HUTNICZA im. Stanisława Staszica***

Katedra Górnictwa Odkrywkowego

http://www.kgo.agh.edu.pl/ - 23 Sie 2001

BADGER MINING POLAND***

Strona poświęcona firmie BADGER MINING POLAND - producenta wysokiej jakości piasków kwarcowych.

http://www.badgermining.pl/ - 30 Lip 2001

Biuro Handlowe "INTERCO" - paliwa, węgiel, koks, wyroby hutnicze, chemia...***

Biuro Handlowe INTERCO oferuje - paliwa stałe i płynne, koks, wyroby hutnicze, produkty chemii oraz węgiel.

http://www.interco.katowice.pl/ - 15 Lip 2003