KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł zbrojeniowy (22)

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 4. Warszawa*****

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 4 w Warszawie. Na łamach stron znajduje się omówienie działalności i zarządu firmy, oferty, technologii, dostępne są również historia i aktualności.

http://www.wzl4.mil.pl/ - 27 Sty 2006

Cewar Polska - Materiały termoizolacyjne i ogniotrwałe****

Jeżeli poszukują Państwo tworzyw konstrukcyjnych renomowanych producentów, oferta Cewar Polska spełni Wasze potrzeby. Oferowane są między innymi materiały termoizolacyjne i ogniotrwałe.

http://www.cewar.pl/ - 25 Wrz 2018

Firma MEGASTAL s.c.****

MEGASTAL s.c. oferuje swoje wyroby hutnicze: stale oraz metale kolorowe. Dodatkowa oferta obejmuje cięcie na wymiar materiałów hutniczych pochodzących z naszej listy towarowej a także surowca powierzonego.

http://megastal.lublin.pl/ - 22 Gru 2001

HUBERTUS - Sprzedaż Broni i Amunicji. Białystok****

Witryna firmy zajmującej się obrotem hurtowym i detalicznym bronią myśliwską, sportową, krótką palną, automatyczną, pneumatyczną oraz amunicją i akcesoriami myśliwskimi. Na stronie oferta i dane kontaktowe.

http://www.hubertus.com.pl/ - 27 Sty 2006

Masters Steel - producent kontenerów stalowych****

Firma Masters Steel to producent kontenerów mieszkalnych, budowlanych oraz biurowych. Realizuje zamówienia na stal konstrukcyjną. W ofercie również obróbka stali czarnej. Szczegóły dostępne na stronie internetowej.

http://masterssteel.pl/ - 8 Lut 2017

Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych OBRUM****

Na stronie znajdziecie informacje o historii ośrodka, działalności, strategii rozwoju oraz produktach. Zamieszczono tu również dane teleadresowe ośrodka.

http://www.obrum.gliwice.pl/ - 17 Gru 2001

Zakład Produckji Elektroinstalacyjnej Orion****

Produkujemy takie wyroby jak: systemy instalacyjne z tworzyw sztucznych które znajdują zastosowanie w transporcie paliw gazowych i wody pitnej, różne wymiary rur typu peszel i gładkie, złączki, uchwyty do rur, kanały elektroinstalacyjne, paski zaciskowe, puszki o wielu średnicach i wymiarach.

http://www.zpeorion.pl/ - 29 Cze 2010

ZM Bumar - Łabędy SA****

Producent sprzętu pancernego i maszyn budowlanych. Na stronie znajdują się informacje o działalności i ofercie firmy.

http://www.bumar.gliwice.pl/ - 17 Paź 2001

DYZNER- odlewnia żeliwa***

Dyzner - odlewnia żeliwa, wykonawca części zamiennych do maszyn i urządzeń rolniczych. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.dyzner.arg.pl/ - 19 Mar 2002

Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik SA***

Fabryka produkująca wszystkie typy łożysk i świarcząca inne usług z branży łożyskowo-metalowej. Na stronie podstawowe informacje o spółce, produktach, wizja firmy.

http://www.flt.krasnik.com.pl/ - 21 Maj 2002