KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > radiesteci (13)

GEOROTAR - studnie głębinowe, wiercenie studni, odwierty geologiczne****

Firma od 1983r. wykonuje pionowe prace wiertnicze - wiercenie studni głębinowych, odwierty geologiczne, kotwy gruntowe wkręcane.

http://www.georotar.pl/ - 28 Paź 2014

Psychotroniczna Panorama****

Panorama firm i osób aktualnie działających w psychotronice.

http://www.psychotronika.com.pl/ - 26 Lip 2001

Radiestezja - radiesteta Henryk Adamski - Szczecin****

Zakład Usług Radiestezyjnych ADA - radiesteta Henryk Adamski - mistrz i rzeczoznawca radiestezji. Badanie radiestezyjne mieszkań, domów i działek budowlanych. Poszukiwanie zaginionych osób.

http://www.radiestezja.szczecin.pl/ - 23 Kwi 2007

Studnie Głębinowe Podkarpacie****

Studnie głębinowe to nasza pasja. Na stronie staramy się nie tylko przedstawić ofertę firmy Makro-Seta, ale również przybliżyć Państwu temat studni. Dzięki zdjęciom, zapraszamy do zapoznania się z naszym regionem - okolicami Krosna, Dukli, Sanoka.

http://www.studniepodkarpacie.pl/ - 10 Sie 2017

Kędzierski i S-ka***

Strona firmy "Kędzierski i S-ka", poświęcona medycynie naturalnej. Motto firmy brzmi: zdrowa i szczęśliwa rodzina!

http://www.kedzierski.gda.pl/ - 4 Lut 2002

Radiesteci***

Paweł Portalewski - prezes łódzkiego Klubu Radiestetów i Naturoterapeutów na stronie przedstawia swoją ofertę pomocy w zabezpieczeniu się przed promieniowaniem geopatycznym. na stronie m.in. opis objawów promieniowania.

http://www.geotronik.com.pl/ - 26 Kwi 2001

Radiestezja i Bioenergoterapia-Jakub Zemła***

Strona radiestety i bioenergoterapeuty Jakuba Zemły zawiera wiele informacji na temat praktycznego zastosowania radiestezji i bioenergoterapii w życiu codziennym oraz świadczonych usług. Ponadto opis kilku miejsc mocy i darmowy biometr.

http://www.radiestezja.waw.pl/ - 20 Sty 2004

Radiestezja, różdżakrstwo.***

Strona na której znajdziesz oferty z zakresu radiestezji, poszukiwania wody, wytyczania miejsc pod zabudowę oraz radiestezyjnego ekranowania domów.

http://www.radiestezja.alpha.pl/ - 2 Kwi 2001

Radiestezja- usługi***

Strona poświęcona radiestezji. Można tu znaleźć informacje o bioenergoterapii, świecowaniu uszu i o feng shui. Możliwość zbadania mieszkania, domu lub działki budowlanej pod kątem: radiestezji (obecność i neutralizacja szkodliwych cieków wodnych) oraz Feng Shui (wpływ lokalizacji, ukształtowania i otoczenia na samopoczucie i zdrowie).

http://www.radiestezja.pl/ - 27 Cze 2000

Wahadełko***

Strona poświęcona radiestezji. Znajdziesz tu linki do stron o radiestezji, sposobach leczenia alternatywnego, ziołolecznictwie, badaniach energii kształtu, a także o sprzęcie niezbędnym w badaniach.

http://wahadelko.w.interia.pl/ - 9 Lip 2004