KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ratownictwo (88)

DWODR Świdnica*****

Witryna Dolnośląskiego Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Zawiera informacje z zakresu doradztwa ekonomiczno-technologicznego, rynku rolnego, marketingu rolniczego, agroturystyki.

http://www.dor-rol.com.pl/ - 21 Mar 2000

Grupa Podhalańska GOPR*****

Strona ta odsłania kulisy działania Podhalańskiej Grupy GOPR. Zawiera m.in. opisy akcji ratunkowych, przeprowadzonych ostatnio, jak i akcji spektakularnych, wiadomości z zakresu działania Grupy i liczne zdjęcia, z akcji i szkoleń.

http://www.gopr-podhale.pl/ - 28 Lis 2000

Ratownictwo Wodne*****

Ze strony można dowiedzieć się kilku podstawowych informacji o ratownictwie wodnym. Znaleźć tu można m.in. opis anatomii ludzkiego ciała oraz podstawowego sprzętu służącego do ratowania tonących.

http://www.ratownictwo.w.pl/ - 26 Lut 2001

Śląskie WOPR*****

Kursy na ratowników pływackich, szkolenia z pierwszej pomocy oraz specjalistyczne szkolenia lodowe.

http://www.slaskiewopr.pl/ - 30 Lis 2006

TOPR*****

Witryna Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zawiera informacje na temat aktualności, pogody w Tatrach, historii. Nie zabrakło również porad i galerii zdjęć.

http://www.zakopane.pl/topr/ - 17 Lut 2000

Akademia Szkoleniowo-Treningowa - ratownictwo, obozy specjalistyczne ****

Profesjonalna kadra psychologów, wykładowców i instruktorów. Oferujemy: szkolenia specjalistyczne, imprezy integracyjne dla firm, imprezy survival, obozy specjalistyczne, unifikacje, uprawnienia, kursy, prace specjalistyczne, rajdy off road i ratownictwo.

http://www.akademiaratownictwa.pl/ - 18 Sie 2005

ARKOM****

Witryna producenta sprzętu ratowniczego. Na stronach informacje o ratownictwie, pojazdach specjalistycznych oraz o sprzęcie jachtowym. Strona dostępna także w języku angielskim.

http://www.arkom.com.pl/ - 29 Wrz 2000

Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego w Bytomiu****

Informacje o działalności, konferencjach i stacjach okręgowych.

http://www.csrg.bytom.pl/ - 3 Paź 2000

Delta Service - aparaty oddechowe, narzędzia ratownicze****

Ratownictwo drogowe i chemiczne - w ofercie specjalistyczny sprzęt ratowniczy, narzędzia ratownicze, sprzęt hydrauliczny i pneumatyczny, mierniki gazów, aparaty oddechowe, siłowniki, detektory gazów oraz podnośniki siłowniki. Sprzęt ratowniczy Holmatro.

http://www.deltaservice.com.pl/ - 31 Maj 2007

Far-Med****

Nasza firma z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju świadczy różnego rodzaju usługi medyczne, takie jak zabezpieczanie imprez masowych, takich jak koncerty, zawody sportowe i inne. W tym celu wykorzystujemy oznakowane pojazdy do transportu sanitarnego.

http://superratownik.pl/ - 23 Mar 2018