KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ratownictwo (87)

Stanimpex.pl****

Firma STANIMPEX - Maciej Packiewicz w Gorszewicach na rynku działa od 1993 r., zajmując się produkcją, dystrybucją i modernizacją opryskiwaczy rolniczych oraz sadowniczych. Nasze doświadczenie zapewnia nam wiele szans rozwoju i innowacji, jakie wdrażamy do naszych urządzeń. W ofercie znajdą Państwo opryskiwacze ciągnione i zwieszane, a oprócz tego szeroki asortyment maszyn rolniczych, komputery i panele sterujące ARAG oraz części zamienne do opryskiwaczy. Wszystkie nasze urządzenia posiadają niezbędne badania zgodnie z obowiązującymi normami i spełniają europejskie wymogi bezpieczeństwa. Zapraszamy!

http://stanimpex.pl/ - 1 Paź 2017

Stowarzyszenie Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami STORAT****

Strona prezentująca stowarzyszenie woluntariuszy wykorzystujących umiejętności psów w ratownictwie. Na stronie informacje o grupie, wykaz akcji, regulaminy egzaminacyjne psów ratowniczych, galeria zdjęć i kontakt.

http://www.storat.pl/ - 15 Kwi 2003

Strona sekcji Cieszyn grupy beskidzkiej GOPR****

Serwis zawiera informacje o sekcji, wydarzeniach, sprzęcie, galeria zdjęć.

http://www.cieszyn.gopr-beskidy.pl/ - 13 Kwi 2004

Wawrzaszek****

Strona producenta specjalistycznych samochodów dla straży pożarnej i policji. Prezentacja oferty handlowej. Firma oferyje także wycinanie laserowe w blachach i profilach aluminiowych, stalowych, nierdzewnych a także ich spawanie, gięcie i cięcie.

http://www.laser.bielsko.pl/ - 27 Wrz 2001

AKCJA SOS***

Ratownictwo, pierwsza pomoc, poszukiwani, zaginieni, pomoc innym, katastrofy, akcje ratownicze, żywioły, klęski, komunikaty, informator dla mieszkanców powiatu Kędzierzyn-Koźle. Informacje o groźnych zjawiskach meteo i zagrożeniach dla woj.opolskiego i ościennych, katalog stron.

http://www.sos.of.pl/ - 28 Lip 2000

Aqua System Sp. z o.o.***

Strona zawiera ofertę w zakresie sprzętu do ratowania życia i mienia. Zamieszczono tu dokłady opis urządzeń, zdjęcia oraz informacje o zastosowaniu.

http://www.aquasystem.com.pl/ - 17 Gru 2002

Armatura pożarnicza, sprzęt ratowniczy, narzędzia ratownicze, hydrauliczne, gaśnice Gdańsk***

BA System Gdańsk, woj. pomorskie. Autoryzowany dystrybutor oferuje narzędzia ratownicze, narzędzia hydrauliczne i sprzęt ratowniczy firm: Lukas, Vetter, Comp Trade Compressors, Hale, Goodiva. W ofercie gaśnice, węże, nożyce hydrauliczne, pompy hydrauliczne, sprężarki i armatura pożarnicza. Zapraszamy - sprzęt ratowniczy, gaśnice, narzędzia ratownicze Gdańsk.

http://www.basystem.bizn.pl/ - 21 Cze 2016

Centralny Zakład Sprzętu Ratowniczego MW***

Na łamach strony znajdziesz historię oraz informacje o zadaniach i przetargach ogłaszanych przez CZSR MW. Strona zawiera również dokładne dane teleadresowe.

http://czsrmw.w.interia.pl/ - 25 Kwi 2003

Centrum Przeciwpożarowe - Badowski***

Na stronie Centrum p-pożarowego Badowski znajdziecie ofertę, cennik, promocje i informacje o współpracy.

http://www.badowski.com.pl/ - 6 Mar 2000

EDU-MED kursy ratownictwa przedmedycznego***

Kursy i szkolenia z ratownictwa przedmedycznego,pierwszej pomocy, kursy BLS,BLS&AED,ACLS. Nadajemy Certyfikaty międzynarodowe,wymagane u niektórych pracodawców po wejściu do Uni Europejskiej.

http://www.edu-med.com.pl/ - 22 Mar 2004