KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ratownictwo (86)

Falck - medycyna pracy, prywatna opieka medyczna***

Firma Falck jest obecnie znaną marką, z którą identyfikuje się wysoki poziom świadczeń z zakresu usług ratownictwa medycznego w Polsce. Przedsiębiorstwo jest również istotnym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną osobom prywatnym, firmom i instytucjom publicznym. Zapewniamy profesjonalny transport medyczny, usługi w zakresie rehabilitacji na wysokim poziomie, prowadzimy kursy pierwszej pomocy, zajmujemy się zabezpieczeniem imprez od strony medycznej. Nasza główna siedziba mieści się w Warszawie, ale posiadamy też liczne oddziały regionalne i stale rozbudowujemy naszą infrastrukturę.

http://www.falck.pl/ - 8 Kwi 2014

Fire Stop. Szczecin***

Witryna firmy specjalizującej się w urządzeniach gaśniczych. Przedstawiona na stronach oferta obejmuje różne systemy gaśnicze (woda, mgła wodna, piana).

http://www.firestop.com.pl/ - 26 Sty 2006

FRIEDBERG - RATOWNICTWO DROGOWE***

Na stronie znajdują się informacje o oferowanym przez firmę sprzęcie oraz zdjęcia z akcji.

http://www.holujemy.pl/ - 20 Gru 2004

Funadacja Edukacja i Technika Ratownictwa***

Na stronach informacje o działalności, organizowanych wystawach, wydawnictwach branżowych, konferencjach i materiałach szkoleniowych.

http://www.edura.com.pl/ - 29 Mar 2002

Gaśnice, tryskacze, szkolenia BHP. Supon Łódź***

Firma posiada szeroką ofertę handlową z zakresu sprzętu zabezpieczenia przeciwpożarowego, renomowanych firm polskich. Na stronie szczegółowe informacje o firmie, oferta oraz dane kontaktowe.

http://www.supon-lodz.pl/ - 14 Gru 2006

GOPR Grupa Beskidzka***

Znajdziesz tu serwis informacyjny GOPR-u. Zawarto w nim wiadomości związane z górami i bezpieczeństwem oraz informacje o lokalizacji warunków terenowych.

http://www.gopr.org.pl/ - 11 Kwi 2002

Grupa Ratownictwa Medycznego***

Oficjalna Strona Grupy Ratownictwa Medycznego PCK w Gdańsku. Znajdziesz tu historię PCK, informacje o kursach, zarządzie, a także galerię i linki do innych stron.

http://republika.pl/grm_gda/ - 10 Sty 2003

Informacje GOPR***

Strona prezentująca pismo Grupy Bieszczadzkiej GOPR. Na swoich łamach publikuje artykuły przybliżające czytelnikom problematykę GOPR-u, zagadnienia związane z bezpiecznym przebywaniem w Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

http://republika.pl/henryk/info.htm - 15 Kwi 2002

Internetowy sklep WOPR***

Internetowy sklep przeznaczony dla ratowników WOPR-u. Znajdziesz tu szczegółową ofertę sprzętu dla ratownictwa. Każdy z artykułów posiada dokładny opis i zdjęcie.

http://www.e-wopr.pl/ - 23 Maj 2002

JRG 1 Szczecin***

Strony poświęcone ochronie przeciwpożarowej z udziałem JRG 1 w Szczecinie. Znajdziecie tu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące stanu ochrony przeciwpożarowej, pożarów i wypadków drogowych, statystykę zdarzeń, porady oraz strukturę jednostek straży pożarnych.

http://www.jrg1szczecin.republika.pl/ - 5 Gru 2001