KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ratownictwo (86)

Pierwsza Pomoc***

Na łamach strony znajdziesz cenne informacje na temat zasad udzielania pierwszej pomocy, sprzętu ratowniczego, targów ratownictwa oraz organizowanych kursach.

http://www.112.info.pl/ - 8 Kwi 2002

Polski Wortal Ratownika***

Pierwszy polski wortal ratownika. wiele ciekawych nformacji dotyczących przede wszystkim ratownictwa wodnego. Pierwsza pomoc, nowości, forum, zdjęcia, hustoria, sprzęt i wiele ciekawych działów tematycznych

http://www.ratownik.z.pl/ - 26 Wrz 2003

Pomorskie Towarzystwo Ratownicze***

Pomorskie Towarzystwo Ratownicze. W sieci dostępne są wiadomości na temat ratownictwa, aktualności, działalności towarzystwa, wypadków.

http://www.ptr.px.pl/ - 14 Lut 2000

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Mielcu***

Informacje o zespole, aktualności oraz akty prawne dotyczące ratownictwa.

http://www.powiat-mielecki.pl/centrum/ - 17 Maj 2004

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Melioracyjnych MELBUD***

Na stronach informacja o firmie, zakres świadczonych usług, prezentacja zrealizowanych prac ze zdjęciami i opisem, dane kontaktowe.

http://www.melbud.pl/ - 9 Maj 2002

Ratownictwo chemiczne***

Strona domowa zawierająca praktyczne informacje z zakresu ratownictwa chemicznego. Znajdziesz tu informacje o pracy zawodowej autora strony oraz o zagrożeniach z nią związanych.

http://republika.pl/omegaok/ - 3 Cze 2002

Ratownictwo wysokościowe PSP w Poznaniu***

Jedyna okazja by podejrzeć Ratowników Wysokościowych Państwowej Straży Pożarnej podczas prawdziwych akcji ratowniczych, jak również podczas widowiskowych ćwiczeń. Fotoreportaże, opisy procedur podczas lądowania śmigłowca.

http://www.grwpoznan.republika.pl/ - 15 Lis 2002

Rejonowy Sztab Ratownictwa w Bełchatowie.***

Strona o działalności Rejonowego Sztabu Ratownictwa w Bełchatowie: czym się zajmuje, galeria zdjęć z pokazów ratownictwa oraz cwiczeń i kursów pierwszej pomocy. Nie brakuje również poradnika z pierwszej pomocy.

http://rsr.belchatow.com/ - 19 Gru 2003

Rejonowy Sztab Ratownictwa w Policach***

Strona o grupie zapaleńców, którzy szkoląc się w dziedzinach ratownictwa przedmedycznego, reagują na sytuacje niebezpieczne, ratują bezpośredni zagrożne życie i są zawsze gotowi nieść pomoc na każde wezwanie. Na stronie znajduje się również giełda sprzętu do łączności. Można na niej zostawić ogłoszenie, co chce się sprzedać lub kupić.

http://www.ratownicy.gminapolice.pl/ - 2 Mar 2004

S.K.S.R. w Bełchatowie***

Strona opisuje działalność Rejonowego Sztabu Ratownictwa w Bełchatowie. Znajdziesz tu historię sztabu, informacje o jego działalności i władzach. Ponadto galeria zdjęć i zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

http://rsr.sksr.of.pl/ - 17 Gru 2002