KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ratownictwo (86)

Sprzęt dla ratownictwa***

Witryna bydgoskiej firmy oferującej szeroki wybór sprzętu ochronnego przeznaczonego dla telekomunikacji, energetyki, leśnictwa, ratownictwa oraz przemysłu. Na stronie szczegóły oferty, promocje i dane kontaktowe.

http://www.jmpinter.com/ - 4 Mar 2003

Strażak - serwis pożarniczy***

Jeden z nielicznych serwisów strażackich w polskim internecie. Znajdziesz tu kilka podstron poświęconych zagadniniem związanym z pożarnictwem. Ponadto strażacka mapka Polski, informacje o PSP i OSP, sprzęcie pożarniczym, ratowniczym i gaśniczym.

http://www.spiewnik.gower.pl/strazak/index.html - 6 Sty 2003

Strona Ratownicza***

Prywatna strona poświęcona ratownictwu. Znajdziesz tu informacje na temat ratownictwa medycznego, prewencji kryminalnej, pożarnictwa oraz bezpieczeństwa na drodze.

http://www.ariadna.pl/hrb/ - 12 Wrz 2001

Strona Stowarzyszenia OSP Ratownik***

Stowarzyszenie "Ratownik" zajmuje się sprzedażą samochodów strażackich i wszelkiego sprzętu przeznaczonego dla OSP. Udziela także pomocy finansowej przy zakupie samochodów lub sprzętu.

http://www.ospratownik.pl/ - 16 Maj 2005

SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJ***

Strona należy do Szkoły Głównej Służby Pożarniczej z siedzibą w Warszawie. Na jej stronie mozna znaleźć informacje dla kandydatów na studia, informacje o uczelni i wiele więcej...

http://www.sgsp.edu.pl/ - 27 Kwi 2000

TRANSPORT MEDYCZNY SANITARNY***

Ratownictwo i przewozy chorych ambulansem, opieka i sprzęt medyczny.

http://www.transambulans.pl/ - 16 Cze 2006

WAS Wietmarscher Polska Sp. z o.o.***

Strona toruńskiej firmy zajmującej się produkcją karetek w oparciu o materiały i niemiecką technologię. Na stronach znajdują się opisy techniczne i zdjęcia karetek reanimacyjnych i ambulansów.

http://www.was.pl/ - 28 Wrz 2001

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe***

Witryna WOPR, a na niej wszystko o kursach i szkoleniach, aktualności i wiele innych informacji.

http://www.wopr.pl/ - 26 Sie 2001

WOPR***

Znajdziesz tu podstawowe informacje na temat Środowiskowego Warszawskiego WOPR-u oraz organizowanych przez niego szkoleń. Ponadto informacje o władzach, imprezach, publikacje i aktualności.

http://www.wopr.warszawa.pl/ - 12 Cze 2002

WOPR - Wrocław***

Witryna internetowa Dolnośląskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Znajdziesz tu informacje na temat zawodów, działalności pogotowia oraz grupy interwencyjnej.

http://www.wopr.sisco.pl/ - 12 Wrz 2001