KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing (6 884)

Programy lojalnościowe*****

MDI - Marketing Design Innovations - Firma oferuje kompleksową obsługę akcji promocyjnych, programy lojalnościowe, szeroki wybór gadżetów, w tym także gadżety ekologiczne, gadżety VIP, gadżety farmaceutyczne.

http://www.mdigifts.pl/ - 27 Wrz 2010

3dart.com*****

Spółka internetowa zajmująca się projektowaniem, wdrażaniem i integrowaniem systemów e-commerce. Strona także w języku angielskim i niemieckim.

http://www.3dart.com/ - 6 Lip 2001

ABR - Active Business Recreation*****

ABR - organizujemy wyjazdy integracyjne dla firm. Solidnie przygotujemy konferencję, event i zajęcia integracyjne; polecamy sprawdzone miejsca w kraju i zagranicą - najczęściej ze SPA&Wellness i animatorami ABR. Pikniki firmowe, promocje produktów i aktywna turystyka. Projekt rodzinny - Akademia Zdrowego Kręgosłupa dla pracowników biura. Zapraszamy.

http://www.abr-sport.com/ - 17 Mar 2006

Adwell- agencja reklamowa*****

Oficjalny serwis internetowy agencji reklamowej Adwell. Zajmujemy się szeroko pojętym designem, reklamą, poligrafią- od stworzenia projektu, po jego wykonanie. Świadczymy również usługi z zakresu organizacji eventów, wyjazdów integracyjnych, wystawiennictwa targowego(kreacja, produkcja, koordynacja).

http://www.adwell.pl/ - 11 Maj 2010

Agencja Kreatywna E-Art Center*****

Strona Agencji Kreatywnej E-Art Center specjalizującej się w rozwiązaniach internetowych, reklamie, grafice komputerowej, usługach wydawniczych i infobrokerskich.

http://www.eac.net.pl/ - 18 Gru 2003

Agencja prowadzi działania w zakresie public relations, marketingu, reklamy, internetu, sztuki. Warszawa*****

Spectrum Communications oferuje pomoc w kształtowaniu wizerunku firm, produktów i osób. Specjalizuje się w działaniach związanych z pozytywnymi kontaktami z mediami oraz otoczeniem. Pracuje z klientami w czasie kryzysu, pomaga pozycjonować korporacje i marki. Tworzy programy dla osób z kręgu polityki, mediów, kultury...

http://www.spectrumc.pl/ - 28 Gru 2005

Agencja reklamowa*****

Strona agencji reklamowej. Zamieszczono na niej informacje o ofercie, portfolio oraz dane teleadresowe.

http://www.fruit.pl/ - 2 Paź 2002

Agencja Reklamowa Aktivus*****

Agencja reklamowa Aktivus jest agencją typu full-service. Oferujemy miłą i profesjonalną obsługę, posiadamy bardzo dużą ofertę gadżetów reklamowych w tym Nowość! Czekoladki wytwarzane ręcznie. Posiadamy własne studio graficzne, przygotowujemy projekty i materiały do druku. Tworzymy strony internetowe zgodne z Państwa oczekiwaniami.

http://www.agencja.aktivus.pl/ - 4 Sie 2008

Agencja Reklamowa OpenPoint*****

Agencja specjalizuje się w przygotowywaniu kampanii prasowych, materiałów promocyjnych (plakatów, ulotek, broszur, materiałów POS), działaniach Public Relations (konferencje prasowe, wydarzenia, kontakt z prasą, wewnętrzne magazyny i pisma firmowe).

http://www.openpoint.com.pl/ - 1 Lip 2002

Agencja Reklamowa Red October*****

Agencja Reklamowa Red October. Kompleksowo : strony www, sklepy internetowe,ulotki,foldery, katalogi oraz doradztwo biznesowe.

http://www.redoctober.pl/ - 5 Lip 2010

Informacje dodatkowe