KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > filmy reklamowe, instruktażowe (148)

DANTUR****

Strona biura podróży oferującego wczasy objazdowe i pobytowe, wycieczki, przewozy i ubezpieczenia. Na stronie znajduje się oferta obejmujaca m.in: uslugi turystyczne, uslugi reklamowe i wczasy.

http://www.dantur.nta.pl/ - 11 Gru 2001

Dariusz Królikowski kreacja reklamowa****

Zaproszenie do zapoznania sie z portfolio z zakresu kreacji reklamowej, reżyserii i projektowania graficznego.

http://www.dariuszkrolikowski.republika.pl/ - 5 Mar 2004

Dawid Woźnica****

Dawid Woźnica poleca usługi studia filmowego. Jeżeli poszukujesz produkcji filmów reklamowych, promocyjnych czy też teledysków. Liczysz na kreatywność, oryginalne pomysły i fantastyczne wykonanie Twojego filmu to studio filmowe Dawida Woźnicy jest miejscem właśnie dla Ciebie. Przekonaj się osobiście o możliwościach jakie proponuje Dawid Woźnica i jego produkcja filmowa

http://pl.dawidwoznica.com/ - 4 Cze 2014

Dekorama - Zestawy upominkowe, gadżety, reklama wizualna****

Kompleksowa obsługa klientów w branży zestawów upominkowych zawierających wysokiej jakości alkohole z importu oraz luksusowe artykuły spożywcze. Produkty te są pakowane, dekorowane i dostarczane do odbiorcy w ekskluzywnych stylowych drewnianych skrzyniach, kufrach i koszach wiklinowych własnej produkcji. Nadruki logo metodą wypalania w drewnie i skórze oraz sitodruku.

http://www.dekorama.pl/ - 24 Lis 2003

Digital Beast Film Studio - studio fotograficzne****

Jesteśmy profesjonalnym studiem filmowym, które specjalizuje się w produkcji materiałów reklamowych. Realizujemy też sesje fotograficzne i projekty w Greenboxach (na terenie Warszawy).

http://www.filmstudio.digitalbeast.pl/ - 9 Cze 2016

DogFilm- Produkcja Filmowa****

W DogFilm produkujemy filmy wspierające działania reklamowe i marketingowe firm oraz instytucji. Nowocześnie, sprawnie i skutecznie. Obejrzyj nasze filmy na: www. dogfilm.pl

http://www.dogfilm.pl/ - 21 Kwi 2006

Drone X Vision - fotografowanie i filmowanie z powietrza za pomocą dronów****

Zajmujemy się profesjonalnym fotografowaniem i filmowaniem z powietrza za pomocą dronów. Realizujemy filmy promocyjne, reklamowe, korporacyjne. Filmujemy śluby i wesela z lotu ptaka. Wykonujemy zdjęcia obiektów budowlanych dla deweloperów i agencji nieruchomości. Zajmujemy się tworzeniem ortofotomap. Przeprowadzamy transmisje na żywo (live) z zawodów sportowych i koncertów.

http://www.dronexvision.pl/ - 26 Wrz 2015

EM&A****

Nasza agencja reklamowa EM&A gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który spełni wymagania każdego klienta. Przygotowujemy materiały promocyjne, w tym filmy oraz foldery dla firm. Prowadzimy również profesjonalne studio foto. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.

http://www.emareklama.pl/ - 27 Lis 2017

E.media****

Strona agencji reklamowej e.media. Na stronie informacje ogólne na temat agencji, oferta, portfolio, etc.

http://www.e.media.pl/ - 11 Wrz 2001

Era-Ivex****

Firma jest agencją reklamową specjalizującą się w produkcji filmów reklamowych, promocyjnych, szkoleniowych oraz instruktażowych. Reklamy na płytach VideoCD, mini VideoCD oraz wizytówkach multimedialnych. Na stronach informacja o firmie, zakres świadczonych usług, prezentacja zrealizowanych prac.

http://www.era-ivex.com.pl/ - 16 Maj 2002

Informacje dodatkowe