KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > filmy reklamowe, instruktażowe (148)

Eureka Media****

Eureka media. Produkuje filmy dokumentalne, edukacyjne i informacyjne oraz programy telewizyjne. Realizuje projekty edukacyjne, doradcze i promocyjne w mediach. Na stronie: szczegóły oferty.

http://www.eurekamedia.info/ - 18 Wrz 2003

Film12.pl - produkcja filmów szkoleniowych i promocyjnych****

Filmy reklamowe - produkcja kompleksowa. Nagrywamy filmy promocyjne, szkoleniowe i korporacyjne w całej Polsce: Poznań, Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Katowice, Kielce. Prowadzimy kanały YouTube.

http://film12.pl/ - 8 Maj 2014

Filmfederacja.pl - produkcja filmów szkoleniowych****

Produkujemy filmy szkoleniowe i instruktażowe. Nagrywamy na terenie: Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków, Poznań oraz Gdańsk. Produkujemy filmy korporacyjne i produktowe w całej Polsce.

http://filmfederacja.pl/ - 6 Maj 2014

Filmowanie z powietrza i ziemi | Filmy reklamowe****

Firma skynetic zajmuje się wideofilmowaniem z powietrza i ziemi przy pomocy dronów jak i kamer naziemnych. Tworzymy kompletne produkcje filmowe dzięki połączeniu bogatego zaplecza sprzętowego z doświadczeniem naszego zespołu. Wykonujemy również fotografie lotnicze.

http://www.skynetic.pl/ - 25 Maj 2016

Filmy i animacje reklamowe i korporacyjne - Łódz****

Kompleksowa produkcja filmów i animacji dla firm. Filmy promocyjne, reklamowe, produktowe i korporacyjne. Nagrywamy filmy z eventów. Zasięg: Łódź, Szczecin, Koszalin, Gdańsk, Warszawa, Poznań, Kraków,

http://zaanimujlodzkie.pl/ - 8 Maj 2014

Filmy i reportaże dla firm****

Strona zawiera ofertę studia w zakresie realizacji wszelkich form telewizyjnych: filmów reklamowych, promocyjnych, szkoleniowych, demonstracyjnych i pokazowych. Na stronie informacje o firmie, prezentacja jej prac oraz dane kontaktowe.

http://www.reportaz.w.pl/ - 8 Kwi 2003

Filmy i spoty reklamowe oraz promocyjne produkcja Poznań, Wrocław, Warszawa****

Filmy reklamowe Poznań, Wrocław – produkcja profesjonalnych filmów reklamowych w Poznaniu (siedziba główna - Poznań)! Profesjonalnie realizujemy produkcję filmów reklamowych i wizerunkowych. Posiadamy oddziały w miastach: Poznań, Łódź, Gdynia. Produkowane przez naszą Agencję Filmową Poznań filmy reklamowe to szczególne formy filmowe wykreowane i zrealizowane na profesjonalnym poziomie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem filmowym i doświadczoną kadrą. Produkcja filmów promocyjnych to nasza pasja. Produkowane przez naszą firmę filmy reklamowe przechodzą przez nadzór działu marketingu i PR. Po wielu ustaleniach efekt końcowy pokazywany jest przed zleceniodawcą. Tak gruntowne oraz szczególne przygotowanie filmu korporacyjnego jest gwarantem trafnej i udanej inwestycji w marketing. Produkujemy: - filmy reklamowe - filmy promocyjne - spoty reklamowe - spoty promocyjne - filmy korporacyjne - spoty informacyjne

http://produkcja-filmow-reklamowych.pl/ - 12 Gru 2012

Filmy korporacyjne i szkoleniowe - Kraków****

Produkujemy filmy korporacyjne, promocyjne i reklamowe. Kompleksowa produkcja filmów szkoleniowych i instruktażowych. Nagrywamy: Wrocław, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Warszawa, Toruń, Olsztyn, Gdańsk.

http://youngcinemaart.pl/ - 8 Maj 2014

Filmy reklamowe****

Grupę Mediatop tworzą operatorzy, realizatorzy i dziennikarze, posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w telewizjach TVN, TVP i Polsacie oraz na planach polskich i zagranicznych produkcji filmowych. Mediatop działa na terenach Katowic, Warszawy, Poznania, Wrocławia i Krakowa.

http://mediatop.pl/ - 26 Cze 2015

Filmy reklamowe, promocyjne i korporacyjne - Wrocław****

Tworzymy filmy reklamowe i promocyjne. Produkcja filmów korporacyjnych i wizerunkowych dla firm. Nasz zasięg to: Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź i Bydgoszcz

http://foto-konkursy.pl/ - 8 Maj 2014

Informacje dodatkowe