KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > filmy reklamowe, instruktażowe (148)

Firma reklamowa deGraf****

Strona internetowa firmy reklamowej drGRAF. Firma oferuje usługi reklamowe w zakresie wykonywania i montażu wszelkego rodzaju reklam wizualnych.

http://www.degraf.pl/ - 14 Lis 2001

Firma Reklamowa KUC****

Strona internetowa firmy reklamowej KUC. Na stronie informacje o firmie, oferta handlowa, personel, dostawy, produkty. Także prezentacje wykonanych już projektów, klienci i referencje.

http://www.kuc.com.pl/ - 21 Lis 2001

Flipside - kompleksowa realizacja filmowa****

Zajmujemy się profesjonalną i skuteczną promocją marki w zakresie kompleksowej realizacji filmowej. Od animacji reklamowych, przez vlogi i tutoriale, po nawet przygotowanie wideo dla nieruchomości i restauracji. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

http://flipside.pl/ - 19 Lut 2019

Folia, tworzywa sztuczne, nadruki****

Vambresia - w skład naszej oferty wchodzą: Folia, Torby reklamowe, Laminacja, Nadruki, Opakowania, Tworzywa sztuczne, Worki, Recykling.

http://www.vambresia.com.pl/ - 17 Maj 2006

FORWARD GROUP Reklamowe sesje zdjęciowe Warszawa****

Pragniesz zostać zauważony? Szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie profesjonalny spot reklamowy? Forward Group to idealna opcja dla Ciebie. Dla naszych Klientów stworzymy wyjątkową reklamę, teledysk, animację bądź film wizerunkowy. Zajmujemy się także realizacją programów telewizyjnych. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem sprzętowym, przez co każda nasza realizacja spełnia najwyższe światowe standardy. Nasza oferta zawiera dodatkowo działania marketingowe, które znacznie zwiększą zasięg Twojej firmy. Możemy dla Ciebie wykonać profesjonalną sesję zdjęciową. By zapoznać się z naszymi dotychczasowymi projektami, odwiedź stronę internetową.

http://www.forward-group.pl/ - 21 Lis 2016

Fotografia ślubna dronem. Filmowanie ślubu, wesela dronem.****

Planujesz ślub lub wesele? To wyjątkowy dzień w Twoim życiu i takiej też, wyjątkowej oprawy oczekujesz? Chciałbyś zrobić coś, dzięki czemu ludzie zapamiętają Wasz ślub? Uwiecznienie ślubu niecodziennymi ujęciami z lotu ptaka na pewno będzie lepszym pomysłem niż zwykłe kamerownie z ręki. W obecnych czasach każdy ma kamerę w telefonie, dlatego nie jest to już niczym nadzwyczajnym. Dodatkowo obecność drona wzbudza zaciekawienie i podziw wśród gości weselnych. Nasza załoga posiadająca wymagane uprawnienia na pilotowanie bezzałogowych dronów i wieloletnie doświadczenie w ich obsłudze zajmie się stworzeniem najlepszych ujęć. Zajmiemy się także montażem, dodamy napisy, grafikę, tło muzyczne tak abyś miał niezapomnianą pamiątkę i mógł się nią cieszyć przez długie lata. Wejdź na stronę i poznaj naszą ofertę.

http://dronemzpowietrza.pl/ - 19 Mar 2016

Fotoreportaz.org.pl - wideoreportaże z imprez firmowych****

Nagrywamy wideorelacje, filmy, spoty z eventów, imprez firmowych, targów, koncertów, imprez masowych. Fotoreportaże z eventów. Działamy w: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Gdynia

http://fotoreportaz.org.pl/ - 8 Maj 2014

Frame Films****

Serwis Korpo Framefilms zajmuje się tworzeniem filmów i zdjęć dla biznesu. W ofercie firmy można znaleźć zarówno produkcję filmów reklamowych, jak i fotografię produktową czy też biznesową.

http://korpo.framefilms.pl/ - 14 Cze 2016

Gamp komunikacja rynkowa, reklama ATL i BTL****

Butik kreatywny tworzony przez młodych, dynamicznych ludzi. Komunikacja wizualna, nowoczesne techniki interaktywne, projektowanie: corporate identity, raporty roczne, kampanie ATL i BTL. Filmy promocyjne i dokumentalne.

http://gamp.waw.pl/ - 15 Lut 2005

GoodEye - produkcja spotów reklamowych, filmów****

Głównym obszarem naszych działań jest produkcja filmów reklamowych oraz fotografia. Działamy w tym zakresie oferując wyjątkową jakość z technicznego punktu widzenia. Jednocześnie gwarantujemy wyjątkową kreatywność w tworzeniu projektów. Przygotowujemy także animacje i grafikę, wykorzystujemy również technologię 3D.

http://www.goodeye.com.pl/ - 28 Lip 2015

Informacje dodatkowe