KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > hostessy, modelki (278)

Agencja modelek i hostess e'sensual*****

Obsługujemy targi, konferencje, kongresy, eventy oraz inne imprezy okolicznościowe! Organizujemy pokazy mody, sesje zdjęciowe, kampanie reklamowe z udziałem naszych modelek i modeli w kraju i za granicą.

http://www.esensual.pl/ - 1 Gru 2005

Agencja Privilege-modelki, hostessy, targi, event.*****

Agencja modelek zajmująca się wynajmem modelek, hostess, organizacją eventów, targów, pokazów mody, imprez okolicznościowych , integracyjnych , dla firm.

http://www.privilege-ziental.pl/ - 14 Cze 2010

Candela - fotografia aktu - oferty modelek*****

Bezpośrednie kontakty do dziewczyn.Polskie modelki i amatorki ciekawe galerie zdjęć (także akty). Usługi studia fotograficznego - zdjęcia cyfrowe i tradycyjne.

http://www.candela-models.com.pl/ - 2 Gru 2002

Candela - fotografia aktu - oferty modelek*****

Bezpośrednie kontakty do dziewczyn.Polskie modelki i amatorki ciekawe galerie zdjęć (także akty). Usługi studia fotograficznego - zdjęcia cyfrowe i tradycyjne.

http://www.candela-models.com.pl/ - 2 Gru 2002

Carol Models Agencja Modelek i Modeli*****

Promocja modeli i modelek w Polsce i za granicą oraz realizacja sesji zdięciowych, organizacja castingów, pokazów mody i współpraca przy organizacji kampanii promocyjno-reklamowych.

http://www.carolmodels.com/ - 17 Maj 2005

Elbis - studio graficzne i reklama*****

Strona internetowa agencji hostess działającej na terenie Śląska. Elbis B&L zajmuje się nie tylko modelingiem, lecz także reklamą. Posiada w Katowicach nowoczesne studio graficzne, w ramach którego przygotowywane są zarówno kampanie PR, jak i gadżety dla firm oraz materiały do oklejania samochodów.

http://www.eblis.pl/ - 4 Maj 2015

Forokids - galeria twarzy dzieci*****

Serwis zawiera galerię twarzy. Firma zajmuje się promocją dzieci i młodzieży o charakterystycznym i wyjątkowym wyglądzie.

http://www.fotokids.ws/ - 27 Gru 2004

Giorgio Camare - Media & Foto - agencja modelek*****

Niniejszy serwis ma zadanie ułatwić kontakt pomiędzy modelkami i modelami, fotomodelkami i fotomodelami a agencją Giorgio Camare - Media & Foto oraz jej klientami, czyli domami mody, agencjami reklamowymi i studiami tv.

http://www.camare.pl/ - 22 Paź 2004

Good Summer Agencja Artystyczna. Warszawa*****

Strona Agencji Artystycznej Good Summer na której można zapoznać się z pełną ofertą usług. Min. : impresariat, sobowtóry,wydawnictwo,koncerty i imprezy.

http://www.goodsummer.pl/ - 29 Gru 2005

Impresso agencja btl, imprezy integracyjne*****

Organizacja: imprez integracyjnych połączonych z ciekawymi zajęciami w terenie, organizacja pokazów mody, wynajem hostess, nietypowe formy reklamy, otwarcia firm. Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę wzbogaconą o zdjęcia.

http://www.impresso.agencjabtl.pl/ - 29 Wrz 2003