KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > kolportaż materiałów reklamowych (48)

Agencja Reklamowa Piotruś Pan - projekty graficzne****

Firma zatrudnia profesjonalnych grafików, którzy tworzą ulotki, katalogi i inne materiały dla Klientów. Agencja Reklamowa Piotruś Pan oferuje również usługi z zakresu copywritingu i brandingu, a także tworzy strony internetowe.

http://www.piotruspan24.pl/ - 30 Cze 2017

AK Media - plakatowanie i kolportaż ulotek****

Agencja reklamowa świadczy profesjonalne usługi marketingowe na terenie całego kraju. AK Media oferuje plakatowanie, mailing, a także sprawny kolportaż ulotek. Firma dostarcza także druki bezadresowe.

http://www.akmedia.pl/ - 25 Maj 2017

ALMI****

Producent taśm do metkownic, etykiet samoprzylepnych w zwojach i arkuszach, dystrybutor metkownic, dyspenserów i drukarek termicznych. Na stronie informacje o firmie oraz jej ofercie.

http://www.almi.poznan.pl/ - 15 Lip 2002

BTL - Complex Sp. z o.o.****

W zakresie wykonywanych przez nas usług przygotowany został kolportaż materiałów reklamowych dla firm czy innego typu instytucji. Zajmujemy się roznoszeniem ulotek adresowych, bezadresowych etc.

http://www.btl-complex.pl/ - 12 Cze 2014

Direct Mail - usługa Poczty Polskiej****

Witryna poznańskiej Poczty Polskiej prezentująca usługi direct mail zawiera: opis oferowanej usługi, jej zalet oraz pomocy jakiej mogą udzielić pracownicy poczty na poszczególnych etapach realizacji tego typu kampanii reklamowej. Znajduje się tu lista oddziałów pocztowych oferujących usługę DM System, a także internetowa gra "Dosięgnij milionów", w której gracz wciela się w postać menadżera odpowiedzialnego za reklamę określonego produktu.

http://www.dmsystem.pl/ - 24 Sty 2002

Fabryka Czasu - producent kalendarzy książkowych i notesów reklamowych****

Oferta przedsiębiorstwa Fabryka Czasu, cenionego na polskim rynku producenta artykułów takich, jak kalendarze książkowe oraz notesy reklamowe z gumką.

http://www.fabrykaczasu.com.pl/ - 14 Paź 2015

Firma ARGO Sp. z o.o.****

Strona producenta kart plastikowych. Zawiera opis działalności firmy oraz ofertę handlową. Ponadto galeria kart plastikowych.

http://www.kartyplastikowe.pl/ - 11 Wrz 2001

KolportazGdansk.pl - kolportaż ulotek i plakatowanie****

Jeżeli masz własną działalność gospodarczą i jeśli i jeśli chcesz sprawdzić jak w dobie naszych czasów poza internetem można wypromować konkretne produkty i usługi, to firma zajmująca się kolportażem ulotek w Gdańsku przygotowała dla Ciebie specjalną ofertę. Wystarczy, że powiesz jakimi usługami dokładnie jesteś zainteresowany, a specjaliści podpowiedzą Ci jak może wyglądać dystrybucja reklam, ulotek i różnego typu broszurek do skrzynek pocztowych, do rąk przechodniów, do szkół i urzędów. Wszystkie detale znajdziesz na stronie.

http://kolportazgdansk.pl/ - 13 Sty 2018

Kolportaz-krakow.pl****

Każdy kto zastanawia się nad wyborem profesjonalnych rozwiązań reklamowych może sprawdzić nasze przedsiębiorstwo. Od bardzo wielu lat zajmujemy się takimi dziedzinami, jak kolportaż ulotek Kraków to miejsce, w którym nasze przedsiębiorstwo jest w stanie zaproponować ci wiele interesującej klasy rozwiązań, dlatego koniecznie wybieraj dla siebie te perfekcyjne możliwości, które dzisiaj dla ciebie mamy. Kolportaz-Krakow to firma, która jest w stanie zaoferować ci mnóstwo interesujących propozycji, jeśli chodzi o roznoszenie ulotek.

http://www.kolportaz-krakow.pl/ - 27 Sty 2017

Kolportazszczecin.pl****

Firma oferująca roznoszenie ulotek serdecznie zachęca do skorzystania z jej usług. Podejmując współpracę możesz liczyć na fachowe wsparcie, na przystępne ceny oraz na przyjazną atmosferę. W zakres usług wchodzi między innymi roznoszenie ulotek do skrzynek pocztowych, za wycieraczki samochodów czy też rozdawania reklam przechodniom na ulicy. Wszyscy kontrahenci na bieżąco są informowani o postępach prac, mają wgląd do raportów i w dowolnej chwili mogą kontaktować się z przydzielonymi osobami od obsługi klientów.

http://kolportazszczecin.pl/ - 9 Sty 2018