KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > konferencje, szkolenia (63)

FEERIA - agencja promocji i public relations*****

Agencja Feeria powstała dzięki doświadczeniu jej twórców w pracy w międzynarodowych agencjach reklamowych i współpracy ze światowymi koncernami. Istnieje na polskim rynku PR i promocji nieprzerwanie od 1999 roku.

http://www.feeria.pl/ - 27 Lut 2004

Agencja Marketingowa TANDEM****

Agencja Marketingowa TANDEM - pomaga wdrażać kompleksowe lub jednostkowe rozwiązania marketingowe pozwalając klientom oszczędzać czas, pieniądze i nerwy. Na stronie znajdziesz: informacje o agencji, usługach, portfolio, public relations, archiwum.

http://www.tandem.pl/ - 5 Sie 2002

ATUT - kursy ADR****

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta firmy ATUT z Włocławka. Proponujemy kursy ADR, na pilarza i spawacza, a także szkolenia na wózki widłowe.

http://ckizatut.com.pl/ - 22 Cze 2017

Brawwwo Event Marketing****

Strona firmy zajmującej się event marketingiem. Zawiera opisy i zdjęcia z organizowanych imprez.

http://www.brawwwo.pl/ - 4 Paź 2001

BROKER FM****

Strona firmy Broker FM, zajmującej się obsługą handlową spółek należących do grupy RMF FM w zakresie reklamy, promocji, marketingu, prowadzenia badań rynkowych, świadczenie usług konsultingowych, doradczych, szkoleniowych, agencyjnych i przedstawicielskich.

http://www.broker.fm.pl/ - 2 Sie 2001

Bureauveritas****

Osoby pracujące na co dzień z produktami medycznymi, niezależnie od tego czy należą do grupy importerów, producentów czy dystrybutorów powinny na bieżąco uaktualniać swoje kwalifikacje z tego zakresu. Bureau Veritas oferuje szeroki program szkoleń z wyrobów medycznych. Są to: analiza ryzyka zgodnie z ISO 14791:2011, wymagania dla opakowań bezpośrednich produktów leczniczych, walidacja procesów produkcyjnych w branży medycznej i wiele innych.

http://www.szkolenia.bureauveritas.pl/ - 2 Kwi 2014

Centrum Konferencyjne NIMBUS - wynajem sal szkoleniowych w Warszawie****

Oferta Centrum Konferencyjnego Nimbus. Prowadzimy wynajem obiektów i sal szkoleniowych w Warszawie.

http://www.konferencjenimbus.pl/ - 20 Lis 2015

Centrum Konferencyjne Zawisza - sale szkoleniowe w Bydgoszczy****

Jesteśmy jednym z największych centrów konferencyjnych w Bydgoszczy. Udostępniamy nowoczesne sale szkoleniowe, wyposażone w sprzęt multimedialny oraz pełne nagłośnienie. Organizujemy również imprezy integracyjne.

http://konferencje-zawisza.pl/ - 13 Gru 2017

Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.****

Compendium CE jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym wiodących producentów branży IT. Od 2000 roku oferuje szkolenia z zakresu zaawansowanych technologii teleinformatycznych w Polsce oraz krajach Europy Środkowowschodniej. Centrum dostarcza wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne niezbędne do funkcjonowania w warunkach szybkiego rozwoju technologicznego.

http://www.compendium.pl/ - 22 Kwi 2009

Dom Wiedzy Sp. z o.o.****

Nasza firma oferuje kompleksowe wsparcie dla profesjonalistów z branży HR. Organizujemy konferencje, kursy, szkolenia otwarte oraz w wersji in company. Poszczególne projekty są obsługiwane przez specjalistów z konkretnej dziedziny, posiadających stosowne doświadczenie w danym obszarze.

http://www.dom-wiedzy.pl/ - 21 Sie 2014