KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > materiały drukowane (366)

Drukarnia w INTERIA.PL*****

Drukarnia internetowa INTERIA.PL umożliwia w prosty i przyjemny sposób zamawianie wizytówek oraz innych materiałów poligraficznych.

http://www.drukarnia.interia.pl/ - 18 Wrz 2006

::Agraf:: Agencja Reklamowa*****

Agraf - agencja reklamowa indywidualna i kompleksowa obsługa w zakresie promocji i reklamy

http://www.agraf.net.pl/ - 23 Lut 2007

Folpex - druk wielkoformatowy, reklama wizualna, kasetony*****

Hurtownia i detal - materiały do produkcji reklam: folie samoprzylepne, płyty plexi, pcv, styrodur. Reklama, Warszawa - profesjonalne reklamy: banery, kasetony świetlne, tablice reklamowe, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, wyroby z plexi i pcv, oklejanie samochodów.

http://www.folplex.pl/ - 4 Mar 2005

Kalendarze reklamowe 2011 z firmowym nadrukiem*****

Oferujemy kalendarze na rok 2011, świetna reklama przez cały rok. Wykonujemy zarówno kalendarze klasyczne, jak i nietypowe projekty. Tworzymy funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie kalendaria, bazując na kolekcjach najlepszych dostawców oraz doświadczeniu i kreatywności naszych grafików. Wykonujemy gotowe projekty kalendarzy z firmowym nadrukiem, indywidualne kalendarze dopasowane do wizerunku firmy w dowolnym kształcie i rozmiarze. Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą kalendarzy firmowych 2011.

http://www.mgkalendarze.pl/ - 26 Lip 2010

LORX - Reklama Poligrafia Grafika*****

LORX s.c. Reklama, Poligrafia, Grafika, Strony WWW, Witualne Wycinanie folii samoprzylepnej, komputerowe wycinanie, komputerowe wycinanie folii.

http://www.lorx.pl/ - 22 Sie 2001

Oventmedia - drukarnia wielkoformatowa, banery - Warszawa*****

Nasza oferta obejmuje rozmaite rozwiązania druku wielkoformatowego. Wykonujemy m.in.: plakaty, billbordy, banery, siatki, naklejki, folie samoprzylepne OWV i wylewane. Drukujemy grafikę wektorową i pełnokolorową w rozdzielczości od 720 dpi do 1440 dpi na następujących materiałach: Folia samoprzylepna zwykła Folia samoprzylepna okienna one way vision Folia polimer Folia samoprzylepna wylewana Baner siatkowy (mesz) Blockout druk jednostronny Blockout druk dwustronny Baner do podświetleń (podwójne nakładanie tuszu) Papier plakatowy 150 / 212 g/m Papier billboardowy Papier citylights Papier foto 200g Backlight do podświetleń (podwójne nakładanie) Tkanina poliester Canvas (półtno malarskie) Flaga ppo up

http://www.oventmedia.pl/ - 14 Cze 2010

Reklama*****

Firma Alboard stawia sobie za cel kreowanie wizerunku firm za pomocą najlepszych środków i nośników reklamy wizualnej. Na stronie zamieszczono informacje o firmie i jej produktach.

http://www.alboard.com/ - 23 Lip 2002

Reklama wizualna dla każdego*****

Na stronie oferta firmy wykonującej: kasetony, banery, pylony, mobile, foldery, kalendarze, strony internetowe, kampanie prasowe i inne. Więcej przykładów do obejrzenia na stronie.

http://foliograf.w.interia.pl/ - 22 Paź 2001

Sico - farby sitodrukowe, folie ploterowe*****

Sico Polska oferuje: farby sitodrukowe, papier samoprzylepny, folia samoprzylepna, folia ploterowa, chemia do sitodruku, flock, banery, solvent, folia do laminowania na gorąco. Zapraszamy po wysokiej jakości papier, folie samoprzylepne i folie ploterowe.

http://www.sico.pl/ - 19 Paź 2005

Studio Reklamy i Poligrafii LeoVision*****

Oferta usług reklamowych: doradztwo, projektowanie, druk wysko- i niskonakładowy, także wielkoformatowy. Ulotki, wizytówki, banery, szyldy, kasetony, reklama na samochodach oraz prezentacje multimedialne, strony www i spoty reklamowe.

http://www.leovision.pl/ - 16 Mar 2007