KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > nietypowe formy reklamy (183)

Agencja marketingowa, marketing mobilny, kampanie SMS i MMS, marketing lojalnościowy, system m-kupon*****

MobiJOY! to pierwsza polska agencja marketingu mobilnego zapewniająca kompleksową obsługę kampanii mobilnych i mobilnych systemów lojalnościowych, wykorzystujących technologię SMS, MMS i system m-kuponowy.

http://www.mobijoy.pl/ - 12 Lip 2005

DYPLOMY GRAWEROWANE - tworzymy z pasją*****

Estetyka i staranność z jaką tworzymy dyplomy pozwala uwydatnić charakter uroczystości oraz podkreślić jej rangę.

http://www.dyplomygrawerowane.pl/ - 4 Maj 2011

GANYMEDE TECHNOLOGIES*****

Witryna firmy zajmującej się produkcją gier komputerowych a także gier na potrzeby reklamy. Znajdują się tutaj strony poświęcone niekonwencjonalnym i przyszłościowym formom reklamy oraz grom komputerowym (między innymi nowemu pinbalowi "SLAMTILT"). W ramach oferty szczególną pozycje zajmują gry reklamowe oraz trójwymiarowe prezentacje multimedialne.

http://www.ganymede.com.pl/ - 7 Kwi 2000

INVEST MEDIA*****

INVEST MEDIA - Systemy Informacji wizualnej, reklama świetlna, neony, bilbordy, banery, szyldy, pylony, oklejanie pojazdów, identyfikacja osobista, wyroby z plexi.

http://www.invest-media.pl/ - 15 Wrz 2003

Laser 3D*****

Serwis internetowy firmy "Laser 3D". Na stronach oferta, prezentacja produktów.

http://www.laser3d.pl/ - 8 Lip 2002

Nośniki reklamy interaktywnej ADUMA - powierzchnie interaktywne*****

Firma Aduma dostarcza swoim klientom najnowsze nośniki reklamowe. Pomagamy organizować zaskakujące kampanie reklamowe, eventy, tworzymy reklamę obok której żaden klient nie przejdzie obojętnie. Nasze nośniki reklamowe wykrywają ruch człowieka(produkty interaktywne), reagują na jego dotyk(ekrany dotykowe) i wykrywają ruch jego gałek ocznych(eyetracking). Nasze najpopularniejsze interaktywne produkty to: podłoga interaktywna www.ifoot.pl ściana interaktywna interaktywny bar interaktywna witryna sklepowa ekrany dotykowe interaktywny podest Zapraszamy do współpracy

http://www.aduma.pl/ - 12 Maj 2009

Oryginalne i nietypowe drewniane wizytówki i zaproszenia ślubne*****

W ofercie firmy Wood Art znajdują się oryginalne zaproszenia ślubne, ciekawe i nietypowe wizytówki czy też zakładki do książek. Wyjątkowość produktom tej firmy nadaje to, że są one wykonane z drewna. Drewniane wizytówki to nietypowa, ale bardzo elegancka i intrygująca forma wizytówek. Również zaproszenia ślubne wykonane z drewna to bardzo ciekawy sposób na zaskoczenie gości zaproszeniem na wesele.

http://wood-art.pl/ - 9 Sty 2013

Profesjonalne nadruki na kubkach i nie tylko...*****

Najbardziej nowoczesna i profesjonalna technologia nadruków wypalania, grawerowania, przyklejania, pokrywania, malowania na kubkach, szkle, ceramice i porcelanie. Miły i wprawny personel, chętnie podejmujacy się nowych, ciekawych wyzwań, produkcji specjalnych itp. Zaspokajamy bardzo różne oczekiwania naszych Klientów. Kubki szronione i matowe w sprzedaży specjalnej oraz hurtowej.

http://www.qubarts.pl/ - 18 Wrz 2006

ADA - REKLAMY ŚWIETLNE, LITERY PRZESTRZENNE****

Firma ADA bezpośredni producent reklam wizualnych, kasetonów, liter przestrzennych, szyldów, grafiki. Konkurencyjne ceny, dobra jakość, krótkie terminy

http://www.adareklamy.waw.pl/ - 14 Gru 2004

Agencja ambient media Wrocław****

Agencja zajmująca się reklamą niestandardową typu ambient media, marketingiem partyzanckim i wirusowym we Wrocławiu oraz na terenie całej Polski. Ambient media to wszelkie niestandardowe typy nośników, reklam i akcji marketingowych, które mają zaskoczyć klienta swoją oryginalnością. Ambient media to rodzaj reklamy, który bardzo precyzyjnie dociera do wybranych grup docelowych, wywołuje wiele emocji. Ideą tego typu reklam jest to, aby Klient sam zechciał po nie sięgnąć.

http://chirurdzy-reklamy.pl/ - 21 Wrz 2014