KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > prace artystyczne (32)

AB Film Production*****

Witryna krakowskiej firmy zajmującej się produkcją programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych, spektakli teatralnych, videoclipów oraz reklam filmowych. Wiadomości, spektakle, publicystyka, publicystyka, reklamy i klipy, filmy, nagrody, galeria.

http://www.abfilm.bracka.pl/ - 15 Mar 2002

DYPLOMY GRAWEROWANE - tworzymy z pasją*****

Estetyka i staranność z jaką tworzymy dyplomy pozwala uwydatnić charakter uroczystości oraz podkreślić jej rangę.

http://www.dyplomygrawerowane.pl/ - 4 Maj 2011

CAC - Studio Projektowe****

Wzornictwo: opakowania, grafika reklamowa, komunikacja wizualna, design produktu, ilustracje, fotografia. Na stronach informacje o firmie i portfolio z prezentacją zrealizowanych projektów.

http://cac.pl/ - 14 Kwi 2002

Dekorama - Zestawy upominkowe, gadżety, reklama wizualna****

Kompleksowa obsługa klientów w branży zestawów upominkowych zawierających wysokiej jakości alkohole z importu oraz luksusowe artykuły spożywcze. Produkty te są pakowane, dekorowane i dostarczane do odbiorcy w ekskluzywnych stylowych drewnianych skrzyniach, kufrach i koszach wiklinowych własnej produkcji. Nadruki logo metodą wypalania w drewnie i skórze oraz sitodruku.

http://www.dekorama.pl/ - 24 Lis 2003

Enco****

Witryna agencji reklamowej, na niej oferta sprzedaży artykułów reklamowych i artystycznych (folie samoprzylepne, taśmy, kartony), agencja reklamowa (realizacja reklamy zewnętrznej, wewnętrznej), pracownia oprawy prac i obrazów.

http://www.enco.wroclaw.pl/ - 11 Paź 2001

JOTKA****

Agencja należąca do grupy medialnej OS3 skupiającej firmy zależne. Jej praca polega na kreowaniu estetycznego oraz nieszablonowego wizerunku Klienta. Obsługa plastyczna obejmuje projektowanie billboardów, plakatów, folderów, katalogów i innych wydawnictw w zakresie poligrafii. Strona jest zbiorem części projektów wykonanych na zlecenie Klientów firmy.

http://www.j-k.pl/ - 7 Lis 2001

KAMPsys sp. z o.o. - przedmioty decoupage i scrapbooking****

Sklep internetowy oferuje różne techniki zdobienia, w tym decoupage, scrapbooking, quilling. W asortymencie Creativehobby znajdują się takie materiały, jak zestawy papieru oraz farby.

http://creativehobby.pl/ - 12 Paź 2017

MATREK****

Witryna firmy wykonującej usługi typowe dla agencji reklamowych typu "full service". W firmie znajduje się pracownia plastyczna i graficzna, plotery tnący i drukujący, drukarnia z introligatornią, tamponiarki, linia sitodruku, wzorcownia upominków reklamowych. Na stronach znajdują się informacje o firmie, oferta oraz galeria zdjęć z festiwalu piosenki żeglarskiej Schanties 99.

http://www.matrek.com.pl/ - 17 Kwi 2000

MediaGraf - studio reklamy****

Witryna firmy zajmującej się reklamą. Wykonanie projektów graficznych. Alpinistyczne prace wysokościowe, plakatowanie. Na stronie - oferta.

http://www.mediagraf.bielsko.pl/ - 13 Lis 2001

Oprawy dyplomów, pieczęcie lakowe, zaproszenia w Warszawie****

Karneol działa w Warszawie od 1991r W ofercie artystyczne nietypowe prace: dyplomy (oprawy dyplomów i wypisywanie dyplomów), księgi pamiątkowe, pieczęcie lakowe, zaproszenia, nietypowe upominki i grafika ilustracyjna. Skorzystaj z oferty - pieczęcie lakowe, oprawy dyplomów, zaproszenia w Warszawie.

http://www.karneol.c1.net.pl/ - 26 Mar 2013