KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > reklama i marketing > promocja internetowa (450)

2CD Multimedia*****

Szczecińska agencja interaktywna 2CD Multimedia zajmuje się projektowaniem rozwiązań internetowych. Oferta obejmuje aplikacje i serwisy internetowe, multimedia, usługi konsultingowe oraz e-marketing. Serwis internetowy informuje o strategii, ofercie, wydarzeniach oraz prezentuje bogate portfolio firmy.

http://2cd.pl/ - 16 Gru 2003

3d art*****

W polu działalności firmy znajduje się doradztwo strategiczne e-business, produkty e-business, rozwiązania e-commerce, kampanie medialne, web design oraz technologie internetowe.

http://www.3dart.com.pl/ - 10 Mar 2000

3xw*****

Firma oferująca kompleksowe projektowanie stron WWW od strony merytorycznej i graficznej, aktualizację stron - zmiany struktury, prezentacji multimedialnych dla osób, firm i instytucji. W ofercie ma wirtualny serwer, usługi hostingowe, promocję WWW, sklepy internetowe. Szczegóły oferty znaleźć można na stronie.

http://www.3xw.pl/ - 25 Lip 2001

Agencja Interaktywna Pro-Creation - promocja w Internecie, reklama internetowa*****

Firma zajmuje się szeroko rozumianą promocją internetową, badaniami marketingowymi oraz produkcją materiałów reklamowych.

http://www.pro-creation.pl/ - 15 Cze 2001

Agencja Reklamowa Fortis*****

Strona agencji reklamowej zajmującej się kompleksową kreacją i wizerunkiem firm w różnych mediach od publikacji dtp przez multimedia po Internet.

http://www.fortis.pl/ - 15 Paź 2001

APOGEUM - Agencja Reklamowa*****

Agencja reklamy APOGEUM oferuje usługi w zakresie DTP, druku, tworzenia serwisów WWW, prezentacji multimedialnych, symboli i marek. Lista klientów witryna, prezentacja dorobku, dane adresowe.

http://www.apogeum.com.pl/ - 6 Sie 2002

Aprom.pl*****

Dostawca hostingu. Nasz hosting jest przyjazny dla każdego. Obsługa konta www odbywa się poprzez wygodny panel administracyjny. Przez panel, który zrozumiesz i polubisz.

http://aprom.pl/ - 12 Wrz 2006

Arges*****

Witryna dostawcy usług internetowych. Arges oferuje nie tylko stworzenie wizerunku firmy klienta w internecie, ale także przeprowadzenie kampanii reklamowej. Na stronie oprócz informacji ogólnych znajdziecie tu parę ciekawych linków internetowych.

http://www.image-press.com.pl/ - 29 Mar 2000

ART23 Autorskie Prezentacje Multimedialne*****

Prezentacje Multimedialne i witryny www, FLASH, DIRECTOR, Specjalizacje: PREZENTACJE, WWW, e-Gadżety. Zapewniamy kompleksową obslugę na wysokim poziomie. Zaprojektujemy i zrealizujemy prof. prezentacje firmowa, targowa lub szkoleniowa, katalog produktow i uslug, wyrozniajacą; się harmonią treści, formy i przekazu. Całość wzbogaci animacja i wizualizacja komputerowa oraz cyfrowo zmontowany materiał audio-video.

http://www.art23.com.pl/ - 23 Lis 2004

BannerPower*****

Darmowy system promocyjny opartym na wymianie bannerów. System opiera się na wzajemnej reklamie stron zarejestrowanych w systemie. Umieszczając na swojej stronie www kod HTML otrzymany przy rejestracji w BannerPower umożliwiasz wyświetlanie na niej losowo wybieranych bannerów systemu. W zamian za to Twój banner będzie się pojawiał na stronach innych uczestników BannerPower.

http://bannerpower.isn.pl/ - 25 Lip 2001